Personalista

ARAŠID spol. s r.o.

Miesto práce
Lazovná, Banská Bystrica
Termín nástupu
01.12.2018
Od 850 EUR/mes brutto, v závislosti od skúseností kandidáta. Ďalej mesačné a kvartálne odmeny.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vyhľadávanie a selekcia uchádzačov podľa zadania manažérov spoločnosti.
- Zverejňovanie aktuálnych voľných pracovných pozícií.
- Nábor a predvýber zamestnancov, kontaktovanie uchádzačov a vedenie pohovorov.
- Tvorba a spravovanie databázy uchádzačov o zamestnanie.
- Príprava podkladov pre prípravu pracovných zmlúv.
- Príprava a kontrola podkladov pre mzdové oddelenie na mesačnej báze.
- HR podpora pre zamestnancov a manažérov spoločnosti.
- Zber a analýza dát týkajúcich sa odmeňovania a benefitov.
- Spolupráca na navrhovaní princípov odmeňovania, vytváranie smerníc a ich aktualizácia.
- Poskytovanie poradenstva v oblasti pracovného práva, spolupráca na príprave HR dokumentov.

- Možnosť sebarealizácie.
- Motivujúci mzdový systém
- Možnosť uplatniť si zamestnaneckú zľavu.
- Mladý dynamický kolektív.
- Zaujímavá sociálna politika spoločnosti.

Predpokladaný dátum ukončenia výberového konania sa može zmeniť v závislosti od rýchlosti procesu výberu.

Prosíme, uveďte čo najviac informácií o vás do MOTIVAČNÉHO LISTU. Bez týchto informácii nie je možné zaradiť váš životopis do výberu.

Na osobný pohovor pozývame len nami vybraných uchádzačov. V prípade záujmu Vás budeme spätne kontaktovať s upresnením termínu osobného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Personalistika - Expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Hľadáme človeka s vášňou pre personalistiku, ktorý chce využiť svoj potenciál a realizovať svoje myšlienky v oblasti rozvoja ľudských zdrojov. Budete mať možnosť sebarealizácie a využitia svojich schopností v skvalitnení výberu a tým môžete meniť tvár našej spoločnosti.

Sme silno rastúca a finančne stabilná spoločnosť, ktorá pôsobí na trhu už vyše 20 rokov.
Prevádzkujeme internetové obchody a 22 predajní v obchodných centrách po celom Slovensku.
Zameriavame sa hlavne na predaj mobilných telefónov, príslušenstva k nim, PC a videohier, herných konzol a príslušenstva k nim.

Na Slovensku sme pôsobili pod značkou MP3.sk a ProGamingShop.sk a od roku 2021 pôsobíme pod novou značkou PlayGoSmart - www.pgs.sk.

Prevádzkujeme tiež internetové obchody so špecializáciou na hry a mobilné telefóny playgosmart.cz / pgs.hu v Česku a Maďarsku.
Pracujeme na expanzii na ďalšie trhy v okolitých krajinách.

ARAŠID spol. s r. o. je členom medzinárodného koncernu Elko Group pôsobiaceho v 16 krajinách Európy.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3539117  Dátum zverejnenia: 14.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 850 EUR/mes brutto, v závislosti od skúseností kandidáta. Ďalej mesačné a kvartálne odmeny.