Šéf rozvoja eshopov - internetový marketing a obchod. Country manažér zahraničných eshopov

ARAŠID spol. s r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
dohodov
základný mesačný plat fix 1000 Euro + ďalšie mesačné a kvartálne odmeny 1500 Euro

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme človeka ktorý bude mať nastarosti rozvoj našich eshopov v zahraničí a novootváraných krajinach. Pracovisko je v Banskej Bystrici.
Aktuálne prevádzkujeme 16 predajní na Slovensku a eshopy na Slovensku, v ČR, Maďarsku a Rumunsku.
Táto pozícia bude mať pod palcom rozvoj všetkých našich zahraničných eshopov.
Hlavná náplň je práca na stratégii vstupu na trh, prieskum zahraničného trhu, získanie podielu na trhu, internetový marketing na daných trhoch, cenové porovnávače.
Funkcia ide naprieč oddeleniami v našej firme marketingovým oddelením, obchodným oddelením a hotline.

možnosť osobnostného rastu. Naučíte sa v praxi ako sa otvárajú nové zahraničné trhy a ako sa rozvíjajú už súčastné.
Mladý kolektív, práca s hrami, mobilmi a novými technológiami. Nepredávame skrutky či niečo nezáživné ale bavíme sa s tým čo robíme. Milujeme hry a nové technológie.

prosím pošlite životopis aj s motivačným listom o sebe prečo by ste chceli pracovať práve u nás na [email protected]
Na základe informácií uvedených v životopise a motivačnom liste vyberieme uchádzačov na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Google Analytics - Pokročilý
Google Ads - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Nutné ovládanie Google Analytics,
orientácia v eshopoch, internetovom marketingu a cenových porovnávačoch.
Všeobecný prehľad eshopového trhu.

Sme silno rastúca a finančne stabilná spoločnosť, ktorá pôsobí na trhu už vyše 20 rokov.
Prevádzkujeme internetové obchody a 22 predajní v obchodných centrách po celom Slovensku.
Zameriavame sa hlavne na predaj mobilných telefónov, príslušenstva k nim, PC a videohier, herných konzol a príslušenstva k nim.

Na Slovensku sme pôsobili pod značkou MP3.sk a ProGamingShop.sk a od roku 2021 pôsobíme pod novou značkou PlayGoSmart - www.pgs.sk.

Prevádzkujeme tiež internetové obchody so špecializáciou na hry a mobilné telefóny playgosmart.cz / pgs.hu v Česku a Maďarsku.
Pracujeme na expanzii na ďalšie trhy v okolitých krajinách.

ARAŠID spol. s r. o. je členom medzinárodného koncernu Elko Group pôsobiaceho v 16 krajinách Európy.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3503748  Dátum zverejnenia: 28.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základný mesačný plat fix 1000 Euro + ďalšie mesačné a kvartálne odmeny 1500 Euro