Predajca príslušenstva k mobilným telefónom (TPP alebo brigáda)

ARAŠID spol. s r.o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
25.03.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 800 € - plný pracovný úväzok; 3,00 € / hod. - brigádnicky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš skúsenosti s predajom?
Rád komunikuješ s ľuďmi?
Bavia ťa mobilné telefóny?

Ak áno, hľadáme práve teba.

Čo bude tvojou prácou a zároveň zábavou?
- Predaj ochranných fólií a skiel na mobilné telefóny v našom novootvorenom predajnom stánku v košickom obchodnom centre.
- Výroba ochranných fólií a skiel podľa typu telefónu a zákazníkovej špecifikácie a požiadaviek.
- Inštalácia (lepenie) ochranných fólií a skiel podľa typu telefónu a zákazníkovej špecifikácie a požiadaviek.
- Poradenstvo zákazníkom pri výbere vhodného produktu.
- Inventúry a reklamácie výrobkov.
- Udržiavanie poriadku v predajnom stánku.
- Obsluha zákazníkov a odborné poradenstvo.
- Práca na zmeny.

- Zaujímavá práca v prostredí mobilných telefónov a príslušenstva k nim.
- Práca v teame zloženom z ambicióznych mladých ľudí, ktorí chcú neustále napredovať.
- Zaškolenie a neustále vzdelávanie sa v odbore.
- Motivujúci systém odmeňovania, závislý od kvality práce a úspešnosti v predaji.
- Pre skutočne šikovných pracovníkov možnosť výrazne nadpriemerného zárobku.
- Možnosť nákupu so zamestnaneckou zľavou.

Prosíme, uveďte čo najviac informácií o Vás do MOTIVAČNÉHO LISTU, v čom sa vyznáte a aké sú Vaše prednosti v mobilných technológiách.

Na osobný pohovor pozývame len nami vybraných uchádzačov s motivačným listom.

V prípade záujmu Vás budeme spätne kontaktovať s upresnením termínu osobného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - základy
Fakturácia - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - základy
Microsoft Word - základy
Microsoft Windows - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vhodní záujemcovia, ktorých radi privítame v našich radoch:
- sú doma v aktuálnom dianí vo svete mobilov,
- majú príjemné vystupovanie a radi komunikujú aj s neznámymi ľuďmi,
- sú ústretoví a radi pomáhajú ľuďom,
- neboja sa aj náročnejších výziev, radi sa učia a zdokonaľujú svoje zručnosti,
- majú radi poriadok a zodpovedné plnenie zverených úloh,
- ak už majú skúsenosti s predajom alebo sa niekde inde naučili základné predajné zručnosti, sú vo veľkej výhode.

Stabilná spoločnosť, ktorá je nielen na slovenskom trhu už 15 rokov. Na Slovensku prevádzkujeme internetové obchody a 15 predajní v obchodných centrách zameraných na predaj hier http://www.ProGamingShop.sk/ a mobilných telefónov http://www.mp3.sk/

Prevádzkujeme tiež internetové obchody so špecializáciou na hry a mobilné telefóny v Česku a Maďarsku.

Priemerný hrubý plat predajcu v našich predajniach v roku 2017 presahoval 900 EUR, plat vedúceho predajne presahoval 1100 EUR.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ARAŠID spol.s.r.o.
Lazovná 69
974 01 Banská Bystrica
ID: 3068424   Dátum zverejnenia: 20.3.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 800 € - plný pracovný úväzok; 3,00 € / hod. - brigádnicky