Predajca hier, herných konzol a mobilov - B. Bystrica

ARAŠID spol. s r.o.

Miesto práce
SC Point, okres Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
01.04.2018
Nástupný plat 700 EUR, skúsení a šikovní predajcovia 850 - 1000 EUR.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do našej budúcej novootvorenej predajne v obchodnom centre SC Point v Banskej Bystrici šikovných predajcov a vedúceho predajne.

Náplňou práce predajcu v našich predajniach je predovšetkým:

- Predaj PC hier, hier pre herné konzoly (PlayStation, Xbox, Nintendo).
- Predaj herných zariadení (PlayStation, Xbox, Nintendo).
- Predaj herného príslušenstva.
- Predaj mobilných telefónov a príslušenstva.
- Vybavovanie objednávok vytvorených cez naše internetové obchody
www.ProGamingShop.sk a www.MP3.sk.
- Vykupovanie mobilných telefónov, hier a herných zariadení.
- Inventúry a reklamácie výrobkov.
- Vystavovanie a oceňovanie tovaru.
- Udržiavanie poriadku a merchandisingu v predajni.
- Objednávanie tovaru, návrhy a podnety na nové produkty.
- Obsluha zákazníkov a odborné poradenstvo.
- Práca na zmeny, aj cez víkendy.

- Zaujímavá práca v prostredí plnom herných a mobilných noviniek, vhodná pre technických nadšencov.
- Práca v teame zloženom z ambicióznych mladých ľudí, ktorí chcú neustále napredovať.
- Možnosť postúpiť na pozíciu vedúceho predajne.
- Zaškolenie a neustále vzdelávanie sa v odbore.
- Motivujúci systém odmeňovania, závislý od kvality práce a úspešnosti v predaji.
- Pre skutočne šikovných pracovníkov možnosť výrazne nadpriemerného zárobku, aj nad 1000 € (brutto).
- Pravidelné zamestnanecké súťaže o vecné ceny (videohry, herné príslušenstvo a podobne).
- Možnosť nákupu so zamestnaneckou zľavou.
- Možnosť zapožičať si konzolovú hru domov.
- Možnosť práce aj na skrátený úväzok - 20 pracovných hodín týždenne, s možnosťou zmeny úväzku na plný.
- Práca v stabilnej spoločnosti, ktorá prevádzkuje populárne internetové obchody www.progamingShop.sk a www.mp3.sk.

Radi medzi nami privítame aj dámy - nemusíte sa obávať, že by išlo len o prácu pre chlapov.

Prosíme, uveďte čo najviac informácií o vás do MOTIVAČNÉHO LISTU, v čom sa vyznáte a aké sú vaše prednosti v hráčskom svete a mobilných technológiách.
Bez týchto informácii nie je možné zaradiť váš životopis do výberu.

Na osobný pohovor pozývame len nami vybraných uchádzačov s motivačným listom.

V prípade záujmu Vás budeme spätne kontaktovať s upresnením termínu osobného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Fakturácia - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Základy
Microsoft Windows - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vhodní záujemcovia, ktorých radi privítame v našich radoch:
- sú doma v aktuálnom dianí vo svete hier, herných konzol a mobilov,
- majú príjemné vystupovanie a radi komunikujú aj s neznámymi luďmi,
- sú ústretoví a radi pomáhajú ľuďom,
- neboja sa aj náročnejších výziev, radi sa učia a zdokonaľujú svoje zručnosti,
- majú radi poriadok a zodpovedné plnenie zverených úloh,
- ak už majú skúsenosti s predajom alebo sa niekde inde naučili základné predajné zručnosti, sú vo veľkej výhode.

Sme silno rastúca a finančne stabilná spoločnosť, ktorá pôsobí na trhu už vyše 20 rokov.
Prevádzkujeme internetové obchody a 22 predajní v obchodných centrách po celom Slovensku.
Zameriavame sa hlavne na predaj mobilných telefónov, príslušenstva k nim, PC a videohier, herných konzol a príslušenstva k nim.

Na Slovensku sme pôsobili pod značkou MP3.sk a ProGamingShop.sk a od roku 2021 pôsobíme pod novou značkou PlayGoSmart - www.pgs.sk.

Prevádzkujeme tiež internetové obchody so špecializáciou na hry a mobilné telefóny playgosmart.cz / pgs.hu v Česku a Maďarsku.
Pracujeme na expanzii na ďalšie trhy v okolitých krajinách.

ARAŠID spol. s r. o. je členom medzinárodného koncernu Elko Group pôsobiaceho v 16 krajinách Európy.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3047033  Dátum zverejnenia: 8.3.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Nástupný plat 700 EUR, skúsení a šikovní predajcovia 850 - 1000 EUR.