Predajca

ARAŠID spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
576 € + odmeny podľa výkonnosti, bez hornej hranice (priemerný plat 1200 €)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si komunikatívny/a, usilovný/á, pracuješ s nasadením a baví ťa elektronika?
Nemusíš sa báť, ak nemáš prax, pretože ju získaš u nás. Dôležité je, že u nás dostaneš šancu ukázať, čo v tebe je.
Pomôžeme ti, aby si sa všetko potrebné pre svoju prácu naučil a ostatné je len na tebe.

Ak prejavíš dostatok schopností a snahy, môžeš sa veľmi rýchlo stať vedúcim predajne..

Náplňou práce predajcu v našich predajniach je predovšetkým:
- Predaj mobilných telefónov a príslušenstva k nim.
- Predaj PC hier, hier pre herné konzoly (PlayStation, Xbox, Nintendo).
- Predaj herných zariadení (PlayStation, Xbox, Nintendo).
- Predaj herného príslušenstva.
- Vybavovanie objednávok vytvorených cez naše internetové obchody
www.ProGamingShop.sk a www.MP3.sk.
- Vykupovanie mobilných telefónov, hier a herných zariadení.
- Inventúry a reklamácie výrobkov.
- Vystavovanie a oceňovanie tovaru.
- Udržiavanie poriadku a merchandisingu v predajni.
- Objednávanie tovaru, návrhy a podnety na nové produkty.
- Obsluha zákazníkov a odborné poradenstvo.
- Práca na zmeny.

- Reálna perspektíva stať sa v priebehu niekoľkých mesiacov vedúcim predajne.
- Získanie praxe a certifikátu predajných zručností prostredníctvom kvalitných interných školení.
- Možnosť kariérneho postupu po zaučení.
- Motivujúci mzdový systém je závislý len na Tvojej chuti pracovať, možnosť zárobku bez hornej hranice (bez stropu).
- Motivačné súťaže pre jednotlivých predajcov aj pre celé pracovné tímy predajní (finančné odmeny, hry, konzoly a iné).
- Možnosť uplatniť si zamestnaneckú zľavu.
- Zaujímavá sociálna politika spoločnosti.

Radi medzi nami privítame aj dámy - nemusíš sa obávať, že by išlo len o prácu pre chlapov.

Uveď čo najviac informácií o sebe do MOTIVAČNÉHO LISTU, v čom sa vyznáš a aké sú vaše Tvoje prednosti. Ak sa zaujímaš o oblasť mobilných telefónov a hier, nezabudni nám o tom napísať.
Bez týchto informácii nie je možné zaradiť Tvoj životopis do výberu.

Na osobný pohovor pozývame len nami vybraných uchádzačov s motivačným listom.

V prípade záujmu Ťa budeme spätne kontaktovať s upresnením termínu osobného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Fakturácia - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Základy
Microsoft Windows - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Si pre nás ten správny kandidát, ak:
- Máš príjemné vystupovanie a nemáš problém komunikovať s neznámymi ľuďmi,.
- Rád pomôžeš zorientovať sa zákazníkom v nových trendoch a technológiách,.
- Sa rád učíš nové veci a neunikne Ti žiadna nová technologická vychytávka,.
- Zodpovednosť a poriadkumilovnosť je Tvojou silnou stránkou.

- Prax v predajných zručnostiach je výhodou, ale nie podmienkou, u nás máš možnosť sa tomu priučiť a získať certifikát.

Sme silno rastúca a finančne stabilná spoločnosť, ktorá pôsobí na trhu už vyše 20 rokov.
Prevádzkujeme internetové obchody a 22 predajní v obchodných centrách po celom Slovensku.
Zameriavame sa hlavne na predaj mobilných telefónov, príslušenstva k nim, PC a videohier, herných konzol a príslušenstva k nim.

Na Slovensku sme pôsobili pod značkou MP3.sk a ProGamingShop.sk a od roku 2021 pôsobíme pod novou značkou PlayGoSmart - www.pgs.sk.

Prevádzkujeme tiež internetové obchody so špecializáciou na hry a mobilné telefóny playgosmart.cz / pgs.hu v Česku a Maďarsku.
Pracujeme na expanzii na ďalšie trhy v okolitých krajinách.

ARAŠID spol. s r. o. je členom medzinárodného koncernu Elko Group pôsobiaceho v 16 krajinách Európy.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2277091  Dátum zverejnenia: 18.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 576 € + odmeny podľa výkonnosti, bez hornej hranice (priemerný plat 1200 €)