Brigáda - predajca mobilov, herných konzol a hier

ARAŠID spol. s r.o.

Bratislava, Prievidza, Trenčín, Liptovský Mikuláš, Martin, Žilina, Banská Bystrica, Lučenec, Poprad, Prešov, Spišská Nová Ves
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
2,80 - 3,20 €/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Predaj PC hier, hier na herné konzoly (PlayStation, Xbox, Nintendo).
- Predaj hracích zariadení (PlayStation, Xbox, Nintendo).
- Predaj herného príslušenstva.
- Predaj mobilných telefónov a príslušenstva.
- Preberanie a odovzdávanie telefónov na servis.
- Vybavovanie objednávok uskutočnených cez naše e-shopy www.progamingShop.sk a www.mp3.sk.
- Inventúry a reklamácie tovaru.
- Vystavovanie a oceňovanie tovaru.
- Udržiavanie poriadku a merchandisingu v predajni.
- Obsluha zákazníkov a odborné poradenstvo.

Nevyhnutná je znalosť a orientácia v aktuálnom dianí vo svete hier, herných konzol a mobilov.

Prosíme, uveďte čo najviac informácií o vás do motivačného listu, v čom sa vyznáte, aké sú vaše prednosti v hráčskom svete a mobilných technológiách.
Bez týchto informácii nie je možné zaradiť váš životopis do výberu.

- Brigáda v stabilnej spoločnosti, ktorá prevádzkuje internetové stránky www.progamingshop.sk a www.mp3.sk.
- Perspektíva zamestnať sa na TPP v našej spoločnosti v budúcnosti.
- Možnosť odbornej praxe v niektorej z našich predajní pre stredoškolských študentov vyšších ročníkov.

Informácie o výberovom konaní

DO PREDMETU UVEĎTE MESTO, V KTOROM CHCETE PRACOVAŤ.

Radi medzi nami privítame aj dámy - nemusíte sa obávať, že by išlo len o prácu pre chlapov.

Na osobný pohovor pozývame len vybraných uchádzačov, ktorí nám spolu so životopisom pošlú aj MOTIVAČNÝ LIST.

V prípade záujmu vás budeme spätne kontaktovať s upresnením termínu osobného pohovoru.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2017 (ostáva ešte 7 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - základy
Microsoft Word - základy
Microsoft Windows - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vhodní záujemcovia, ktorých radi privítame v našich radoch:
- sú doma v aktuálnom dianí vo svete hier, herných konzol a mobilov,
- majú príjemné vystupovanie a radi komunikujú aj s neznámymi luďmi,
- sú ústretoví a radi pomáhajú ľuďom,
- neboja sa aj náročnejších výziev, radi sa učia a zdokonaľujú svoje zručnosti,
- majú radi poriadok a zodpovedné plnenie zverených úloh,
- ak už majú skúsenosti s predajom alebo sa niekde inde naučili základné predajné zručnosti, sú vo veľkej výhode.

Na Slovensku prevádzkujeme internetové obchody a 14 predajní v obchodných centrách zameraných na predaj hier http://www.ProGamingShop.sk/ a mobilných telefónov http://www.mp3.sk/

Počet zamestnancov - približne 100.
Prevádzkujeme tiež internetové obchody so špecializáciou na hry a mobilné telefóny v Česku a Maďarsku.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Lazovná 69
974 01 Banská Bystrica
ID: 2266886   Dátum zverejnenia: 3.10.2017