Údržbár/technický pracovník

ARAMIS Správa bytov s.r.o.

Miesto práce
Zlaté Moravce
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečovanie údržby v nehnuteľnostiach, obytných a polyfunkčných budovách, v areáloch.
Zabezpečovanie prevádzkyschopnosti a vyhovujúceho technického stavu budovy alebo zvereného objektu.
Opravovanie a výmena poškodených častí vybavenia budovy, drobné elektrotechnické zásahy a montáže (nábytok, sanita, kľučky, zámky, batérie, zásuvky, vypínače, žiarovky, žiarivky, poistky, rozvádzače atď.).
Operatívne riešenie vzniknutých problémov a nedostatkov a ich následné hlásenie kompetentným osobám.
Vykonávanie pravidelných kontrol určených zariadení podľa plánu kontrol.

Výplata v presne stanovenom termíne, pohyblivá pracovná doba, pracovné oblečenie, služobné auto a služobný telefón, príspevok na dopravu do práce.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

údržbár, vodár, inštalatér

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

schopnosť a ochota učiť sa nové veci
precíznosť a dôslednosť
flexibilita a spoľahlivosť
ochota pracovať nad rámec pracovných povinností
lojálnosť
osvedčenie o odbornej spôsobilosti výhodou
príjemné a slušné vystupovanie, komunikatívnosť

Spoločnosť sa zaoberá správou nehnuteľností - bytové a polyfunkčné budovy.
ID: 3850126  Dátum zverejnenia: 16.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac