Operátor v medzinárodnej preprave- Aramex CZ, s.r.o. oz

ARAMEX CZ, s.r.o., organizačná zložka

Miesto práce
Letisko M.R. Štefanika, 820 02 Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Významná medzinárodná spoločnosť zaisťujúca príjem, triedenie, evidencia, výdaj a balenie zásielok , tlač prepravných dokumentov
- Komunikácia s pobočkami, klientov a partnerov firmy
- Knihovanie u leteckých spoločností, doručovanie zásielok leteckým agentom alebo klientom
- Práca v internom systéme firmy
- Údržanie čistoty a chodu skladu

- Zaujímavú a pestrú prácu v atraktívnom prostredí medzinárodného letiska
- Možnosť osobného rastu
- Práca v mladom kolektíve
- Motivujúce finančné ohodnotenie, práca na HPP

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

znalosť AJ slovom aj písmom, stredoškolské vzdelanie
- Dobrú znalosť práce na PC (Excell, Outlook), vodičský preukaz
- Časovú flexibilitu, spoľahlivosť, ochotu učiť sa novým veciam, odolnosť voči stresu
- Trestná bezúhonnosť
- Prax v odbore prepravy výhodou
- Bydlisko v dosahu pracovisko

ARAMEX je prepravná spoločnosť, pre ktorú sa rozhodujú tisíce medzinárodných firiem na strednom východe, na Indickom subkontinente a ďalšie štáty sveta za viac ako dvadsať rokov. To je dôkazom unikátneho spôsobu, ktorým ARAMEX zabezpečuje svoj servis špeciálnym výhodám, ktoré svojim zákazníkom ponúka. Zamestnávame 75 000 ľudí po celom svete a máme viac ako 33 000 nákladných dopravných prostriedkov a viac ako 12 000 pobočiek po svete.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec

P.O.BOX 52
820 16 Bratislava 216
ID: 2914801   Dátum zverejnenia: 11.8.2017