Sales representative - špedícia a logistika- Aramex CZ, s.r.o.

ARAMEX CZ, s.r.o., organizačná zložka

Miesto práce
Bratislava , letisko M.R.Štefaníka
Termín nástupu
nástup ihneď alebo podľa dohody
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-získavanie informácií o potenciálnych klientoch a plánovanie obchodnej činnosti
-zaistenie úspešnej integrácie novo získaných klientov
-starostlivosť o existujúcich zákazníkov
-príprava cenových ponúk
-reporting
-Zhromažďovať a analyzovať trhové ceny, podávať vhodné riešenia na zvýšenie tržieb.
-Zhromažďovať požiadavky zákazníkov pre zlepšenie služieb a vývoj nových produktov

-bonusy
-Práca na plný úväzok
-notebook, mobilný telefón
-stravné lístky
-zmluva na dobu určitú s možnosťou predĺženia
-nástup ihneď alebo podľa dohody

Významná medzinárodná spoločnosť zaisťujúca leteckú a námornú prepravu so sídlom v Bratislave, letisko M.R.Štefánika hľadá do svojho tímu vhodného kandidáta pre obsadenie pozície
Sales representative - špedícia a logistika.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2018 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

-Minimálna stredoškolské vzdelanie
-Vysoké pracovné nasadenie, časová flexibilita, spoľahlivosť, starostlivosť, zodpovednosť
-aktívne prístup k práci, samostatnosť
-príjemné a reprezentatívne vystupovanie
-Skúsenosti z aktívneho predaja alebo so zabezpečovaním zásielok min.2 roky
-komunikatívna znalosť AJ
Užívateľsky znalosť práce na PC - MS Office
- Platný vodičský preukaz

ARAMEX je prepravná spoločnosť, pre ktorú sa rozhodujú tisíce medzinárodných firiem na strednom východe, na Indickom subkontinente a ďalšie štáty sveta za viac ako dvadsať rokov. To je dôkazom unikátneho spôsobu, ktorým ARAMEX zabezpečuje svoj servis špeciálnym výhodám, ktoré svojim zákazníkom ponúka. Zamestnávame 75 000 ľudí po celom svete a máme viac ako 33 000 nákladných dopravných prostriedkov a viac ako 12 000 pobočiek po svete.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec

Letisko M.R. Štefánika
820 21 Bratislava

Kontakt

ID: 2735233   Dátum zverejnenia: 9.1.2018