Nutriční terapeut/asistent pro nemocniční stravování

ARAMARK, s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nutriční terapeut/asistent do nemocničního stravování

Pro naši provozovnu v areálu Nemocnice na Bulovce hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici NUTRIČNÍHO ASISTENTA/TKU - NUTRIČNÍHO TERAPETUTA/TKU.

Požadavky:

- SZŠ/VOŠ – obor nutriční terapeut, dietní sestra, nutriční asistent
- praxe na obdobné pozici výhodou (není podmínkou, vhodné i pro čerstvé absolventy)
- profesionální přístup
- schopnost pracovat v týmu

NÁPLŇ PRÁCE:

- zodpovídá, řídí a kontroluje práci v oblasti dietního a závodního stravování
- komunikace s klientem
- spolupracuje s vedoucím výroby (šéfkuchařem) na optimální skladbě stravy pro pacienty
- zpracovává receptury dietních jídel
- sestavuje jídelní plán pro stanovené období
- spolupracuje s vedením nemocnice a jednotlivými odděleními na sestavování jídelníčku

Nabízíme:

- zázemí stabilní firmy
- práci na HPP
- náborový příspěvěk ve výši 10.000 Kč
- v případě stěhování nabízíme příspěvek na ubytování
- cenově zvýhodněné stravování
- slevy na nákup produktů a služeb u smluvních partnerů
- odborné kurzy
- odměna až 10000 Kč za doporčení nového zaměstnance
- věrnostní odměny
- možnost profesního vzdělávání, zajištění akreditačních kurzů

Nástup:

Ihned nebo dle dohody

pracovní doba: krátký x dlouhý týden

Místo výkonu práce:

Praha 8 – Bulovka

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 3187598  Dátum zverejnenia: 14.9.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.