Hľadáme skúseného obchodníka pre pobočku v Žiline. Lukratívne ohodnotenie (fixná mzda + percenta z predaja). Podmienka: Anglický jazyk - aktívne

AR Visual

Miesto práce
Mariánske námestie, Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
1.11.2020 (je možné nastúpiť aj iný termín - individuálna dohoda)
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 2 000 EUR/mesiacFixná provízia vo výške 5 % z tržby, ktorú obchodník vyprodukuje. Provízia je vyplácaná každý mesiac k výplate (oficiálne všetko na papiery).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných a cieľavedomých adeptov na pozíciu obchodník. Dravcov, ktorí do firmy prinesú výsledky a ktorým dáme možnosť u nás nadštandardne finančne rásť!

Hľadáme vysoko ambiciózneho človeka, ktorý má skúseností s B2B predajom, má chuť veľa a tvrdo pracovať, chce sa vymykať priemeru, zarábať stabilne postupne až niekoľko tisíc eur mesačne a je si vedomý toho, že toto všetko dosiahne jedine proaktívnym prístupom, pozitívnou energiou a vytrvalosťou.

Práca pozostáva prevažne z e-mailovej, telefonickej a skype komunikácie s potenciálnymi klientmi. Neustále oslovenie nových potenciálnych klientov a starostlivosť o existujúcu klientelu, ktorú si vybudujete.

Nutná znalosť anglického jazyka - plynulá komunikácia slovom aj písmom (práca je v 100 % rozsahu v anglickom jazyku).

Skúsenosti v obchode sú nevyhnutné!

- práca na produkte s budúcnosťou
- finančný rast
- moderné pracovné prostredie priamo v centre Žiliny

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

AR Visual je moderná spoločnosť, ktorá sa zaoberá 3D modelingom, 3D vizualizáciami a aplikáciami v Rozšírenej Realite. Viac info na www.arvisual.eu

Spolupracujeme najmä so zahraničnými spoločnosťami (Švajčiarsko, USA, Švédsko, Belgicko, Rakúsko, Fínsko, Nórsko, Nemecko, Taliansko, Anglicko, Brazília, Kanada, Španielsko, Portugalsko ...).

[email protected]

Adresa spoločnosti

AR Visual
Staré Grunty 18
841 04 Bratislava - mestská časť Karlova Ves

Kontakt

ID: 3710695  Dátum zverejnenia: 11.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac