700 - 1 000 EUR

Hľadáme obchodného manažéra pre pobočku v Žiline (700-1 000 EUR fix v čistom + motivačné provízie z objemu predaja)

AR Visual

Miesto práce
Mariánske námestie, Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.09.2019
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných a cieľavedomých adeptov na pozíciu obchodného manažéra. Dravcov, ktorí do firmy prinesú výsledky a ktorí majú možnosť u nás nadštandardne finančne rásť!

Práca pozostáva z cold callingu (komunikácia s potenciálnymi klientmi), e-mailingu a nadväzovanie partnerstiev.
Neskôr možnosť budovať obchodný tím a stáť sa riadiacim pracovníkom.

Nutná znalosť anglického jazyku alebo nemeckého jazyku - plynulá komunikácia slovom aj písmom. Výhodou znalosť aj iného jazyka.

Do správy je potrebné priložiť fotografiu.

Prax nie je nutná, ale je výhodou.

Hľadáme vysoko ambiciózneho človeka, ktorý sa chce vymykať priemeru, zarábať stabilne tisíce eur mesačne a je si vedomý toho, že toto všetko dosiahne jedine proaktívnym prístupom, pozitívnou energiou a pokorou po všetkých stránkach!

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

700 - 1 000 EUR fix v čistom + motivačné prémie

- práca na produkte s budúcnosťou
- kariérny rast
- finančný rast

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

AR Visual je softvérová spoločnosť, ktorá sa zaoberá vývojom mobilných aplikácií v segmente rozšírenej reality (Augmented Reality). Spolupracujeme najmä so zahraničnými spoločnosťami (Švajčiarsko, Belgicko, Rakúsko, Fínsko, Nórsko, Nemecko, Taliansko, Anglicko, Brazília, Kanada, USA, Španielsko, Portugalsko ...).

[email protected]

Adresa spoločnosti

AR Visual
Staré Grunty 18
841 04 Bratislava - mestská časť Karlova Ves

Kontakt

ID: 3517510   Dátum zverejnenia: 5.7.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   700 - 1 000 EUR fix v čistom + motivačné prémie