Hľadáme Marketingového špecialistu na full time pre pobočku v Žiline. Podmienka: aktívna angličtina slovom aj písmom

AR Visual

Miesto práce
Bôrická cesta 107, Žilina
1.3.2021 (termín nástupu vieme v prípade potreby uchádzača prispôsobiť)
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 1 500 EUR/mesiacAk budeš pre nás veľmi zaujímavý, sme ochotný ponúknuť nástupný plat 1 500 € (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koho hľadáme:
• niekto, kto pochopí hodnotu služby, technické procesy a trhové prostredie v ktorom sa pohybujú naši klienti a je schopný tvoriť relevantný content.
• ideálne človek so záujmom o dizajn, architektúru, ktorý sa nebojí "dovzdelať" a učiť sa nové veci
• hľadáme človeka na full-time priamo k nám do kancelárie v Žiline (nehľadáme niekoho na part-time ani na externú spoluprácu) !

Tvojou úlohou bude:
• napĺňanie sociálnych sietí obsahom, príprava publikačného plánu (blogy/príspevky) a spolupodieľanie sa na vytváraní komunikačnej stratégie
• spolupráca s externou agentúrou, grafikom, web developermi
• vytváranie/zasielanie/analýza newsletterov/e-bookov
• aktívna participácia na komunikácii značky
• využívanie všetkých dostupných outletov a tvorba ich contentu (linkedin articles, instagram stories, newsletters, návrhy contentu e-bookov atď...)
• zodpovednosť za zverený budget v rámci kampaní a marketingových aktivít

Požiadavky:

• BEZCHYBNÁ ANGLIČTINA na vysokej úrovni!
• "schopnosť" samostatne premeniť aj zložitejšiu úlohu na výsledok.
• riadiť sa heslom - neviem = spýtam sa, naštudujem si, ale nie som ticho
• ambície vzdelávať sa v oblastiach interiérového dizajnu a B2B furniture marketu
• common sense

Bottom line:

Nepotrebujeme ultra-skilled veterána, ale primárne niekoho, kto je ochotný a schopný s nami rásť a vzdelávať sa. Veľmi dôležité je mať perfektnú angličtinu a mať predstavu o tom, ako funguje digitál, marketingová komunikácia a business všeobecne.

• Práca v rýchlo rastúcej spoločnosti s plne zahraničnou klientelou
• Stabilné pracovné miesto a príjemné pracovné prostredie
• Nový služobný MacBook
• Vytvorený priestor pre kreativitu, sebarealizáciu a odborný rast
• Finančný rast

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

AR Visual je moderná spoločnosť, ktorá sa zaoberá 3D modelingom, 3D vizualizáciami a aplikáciami v Rozšírenej Realite. Viac info na www.arvisual.eu

Spolupracujeme najmä so zahraničnými spoločnosťami (Švajčiarsko, USA, Švédsko, Belgicko, Rakúsko, Fínsko, Nórsko, Nemecko, Taliansko, Anglicko, Brazília, Kanada, Španielsko, Portugalsko ...).

[email protected]

Adresa spoločnosti

AR Visual
Staré Grunty 18
841 04 Bratislava - mestská časť Karlova Ves

Kontakt

Kontaktná osoba: Oliver Straka
E-mail: poslať životopis
ID: 3332279  Dátum zverejnenia: 11.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac