Hľadáme človeka na písanie bloggov/content creatora pre pobočku v Žiline (možnosť pracovať remote)

AR Visual

Miesto práce
Bôrická cesta 107, Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
01.09.2022 (termín nástupu vieme v prípade potreby uchádzača prispôsobiť)
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prečo hľadáme človeka na túto pozíciu?

Za posledné roky sa naša spoločnosť vypracovala medzi lídrov v rámci tvorby 3D vizualizácií pre svetové nábytkárske značky a čím ďalej, tým viac pociťujeme potrebu adekvátne a zaujímavo pushovať do sveta info o tom, čo robíme.

Koho hľadáme?

• Najpodstatnejším predpokladom je schopnosť učiť sa a mať obsesívny záujem pochopiť všetky procesy ktoré sa u nás vo firme dejú - od sales procesu, klientskych požiadaviek a problémov až po pochopenie samotnej tvorby vizualizácií, modelov atď... dôležité je primárne to, aby si chápal/a, čo je podstatné a z čoho/ o čom sa dá vytvoriť zaujímavý a valuable piece of content. Nie je pre nás dostačujúce fungovať štýlom "popíš čo vidíš na obrázku a zaves to na sociálne siete" - každý jeden produkt, každá jedna vizualizácia, každý klient a každý projekt má svoj príbeh, dôvod a cieľ..
• Hľadáme niekoho, kto je ochotný a schopný tvoriť naozaj zmysluplný a neopakujúci sa content - v angličtine, of course. Nutná bude tiež ochota chápať trochu viac než len "we make pretty pictures" - je preto potrebná komunikácia s jednotlivými oddeleniami, aby si načerpal/a čo najviac informácii, ktoré v zápätí pretavíš do contentu.
• Ideálne človek so skúsenosťami v oblasti dizajnu, architektúry, ktorý sa nebojí "dovzdelať" a učiť sa nové veci
• práca je na full-time priamo k nám do kancelárie v Žiline (po 3 mesačnom zabehnutí je na tejto pozícii možnosť pracovať remote)

pracovná náplň:

• správa platforiem ako Linked in, Instagram, Facebook, etc...
• vytváranie blogov a contentu na web
• ebooky, vlogy, rozhovory s klientmi, PR a čokoľvek, čo nás bude vedieť kvalitne odprezentovať

Požiadavky:

• BEZCHYBNÁ ANGLIČTINA na vysokej úrovni
• "schopnosť" samostatne premeniť aj zložitejšiu úlohu na výsledok
• riadiť sa heslom - neviem = spýtam sa, naštudujem si
• ambície vzdelávať sa v oblastiach interiérového dizajnu a B2B furniture marketu
• common sense

• Práca v rýchlo rastúcej spoločnosti s plne zahraničnou klientelou
• Stabilné pracovné miesto a príjemné pracovné prostredie
• MacBook
• Vytvorený priestor pre kreativitu, sebarealizáciu a odborný rast
• Finančný rast

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

AR Visual je moderná spoločnosť, ktorá sa zaoberá 3D vizualizáciami a 3D modelingom pre spoločnosti v segmente luxusného nábytku.
Viac info na www.arvisual.eu

Spolupracujeme najmä so zahraničnými spoločnosťami (Švajčiarsko, USA, Švédsko, Belgicko, Rakúsko, Fínsko, Nórsko, Nemecko, Taliansko, Anglicko, Brazília, Kanada, Španielsko, Portugalsko ...).

[email protected]
ID: 3332279  Dátum zverejnenia: 24.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac