Hľadáme iOS / Android / Unity 3D programátorov pre pobočku v Žiline

AR Visual

Miesto práce
Mariánske nám. 30/5 Žilina, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.04.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
2500-4500 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme iOS alebo Android developera (poprípade aj UNITY 3D), ktorý bude:

- pracovať na vývoji mobilných aplikácií na platforme iOS alebo Android v rozšírenej realite (augmented reality)
- pracovať na odstraňovaní chýb a zlepšovaní výkonnosti aplikácií
- implementovať nové technológie s cieľom zvýšiť efektívnosť vývoja
- pridávanie nových funkcionalít a produktov

- práca v dynamickom tíme
- príležitosť pre kariérny rast (finančný)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

AR Visual je softvérová spoločnosť, ktorá sa zaoberá vývojom mobilných aplikácií v segmente rozšírenej reality (augmented reality). Spolupracujeme najmä so zahraničnými spoločnosťami (Švajčiarsko, Belgicko, Rakúsko, Fínsko Nórsko, Nemecko, Taliansko, Anglicko, Brazília či Kanada ...).
Vytvárame revolučný softvér, pomocou ktorého si môžu zákazníci virtuálne "vyskúšať" produkty ešte pred ich kúpou.

Adresa spoločnosti

AR Visual
Staré Grunty 18
841 04 Bratislava - mestská časť Karlova Ves
ID: 3332113   Dátum zverejnenia: 11.3.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   2500-4500 EUR