Obráběč kovů - soustružník

AR Brno, spol. s r.o.

Místo práce
Okres Znojmo
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Česká strojírenská společnost AR BRNO, s r.o., která vyrábí příruby a potrubní součástí, hledá do svého kolektivu kolegu či kolegyni.

Jsme strojírenská firma, která je v rukou českého soukromého vlastníka.

Vyrábíme a dodáváme příruby a další potrubní součásti. Společnost byla založena před 21 lety lidmi se zkušenostmi v tomto oboru a s potřebou odevzdat stoprocentní práci, na kterou mohou být i po letech hrdí. Našim cílem je, abychom to co děláme, dělali poctivě, efektivně a rádi. Víme jak na to, ale potřebujeme šikovné spolupracovníky, abychom to spolu dokázali.

Hledáme do výroby někoho, kdo:

  • Má přirozený respekt pro svoje znalosti a zkušenosti
  • pracuje podle technické dokumentace na základě zadání od vedoucího výroby
  • Ideální uchazeč je vyučený v oboru a má doložitelnou praxi
  • Práce je vhodná pro uchazeče se strojním vzděláním, kterého baví pracovat na soustruhu a hledá dlouhodobou spolupráci

Náplň práce:

  • Výroba přírub a potrubních součástí dle výkresové dokumentace
  • kontrola provedené práce pomocí měřidel
  • kusová a malosériová výroba
  • seřízení stroje a nástrojů
  • samostatná příprava a určení postupu obrábění (očekáváme až po zaučení)

Začnete pracovat na malém soustruhu s výrobou malých kusů. Očekáváme, že si postupně zkusíte a budete pracovat i na strojích, které obrábějí velké průměry. Uvítáme, pokud budete ochotni zastoupit kolegy na jiném stroji v případě jejich volna nebo nemoci. Oceníme uchazeče, který bude v případě potřeby ochotný pracovat i více než 8 hodin denně.

Nabízíme:

  • Dlouhodobou práci ve stabilní české firmě, která si zakládá na férovosti a kvalitě
  • Přátelské prostředí
  • 100% stravenky hrazené zaměstnavatelem
  • Placené přesčasy
  • Sick days
  • Praní pracovních oděvů zaměstnavatelem
  • firmou hrazené vazačské a jeřábnické zkoušky
  • měsíční příplatek za nekouření

Pokud Vás baví strojírenská výroba, práce na soustruhu a říkáte si, že to zní dobře, pošlete nám životopis s fotkou. Rádi se s Vámi potkáme na pracovním pohovoru. Pokud si nejste jisti jestli to zvládnete, tak se nebojte, dostanete příležitost ukázat co umíte.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
ID: 3788173  Dátum zverejnenia: 16.10.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 20000 Kč/měsíc