Reagujte bez životopisu

Plavčík - Brigáda v AQUAPARKU Senec! Kúpanie zadarmo!

AQUATHERMAL SENEC, a.s.

Miesto práce
Aquapark Senec, Slnečné jazerá - sever, 903 01 Senec
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
5,2 - 5,7 EUR/hod.V závislosti od skúseností uchádzača. + povinne príplatky sviatky, víkendy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zabezpečuje dodržiavanie prevádzkového poriadku a pravidiel bezpečnosti a ochrany zdravia návštevníkov areálu
• Zabezpečuje záchranu a poskytovanie prvej pomoci návštevníkom aquaparku
• V prípade úrazu poskytne prvú pomoc a ošetrenie, ktoré zaznačí do knihy úrazov
• Podľa potreby volá zdravotnú pomoc a organizuje odvoz na odborné ošetrenie
• Kontroluje stav lekárničky a zabezpečí u nadriadeného doplnenie lekárenských potrieb
• Po nástupe do služby vykonáva kontrolu teploty vody, kvality vody, obsahu chlóru, PH, vizuálne posúdenie farby a priehľadnosti vody a vedenie dokumentácie. Kontrolu teploty a vizuálne posúdenie farby/priehľadnosti vody vykonáva v dvojhodinových intervaloch
• Priebežne kontroluje priechodnosť brodísk a iných vodných atrakcií, funkčnosť spŕch, toaliet, čistotu šatní. Okamžite hlási prípadné poruchy nadriadenému
• Zabezpečuje rezerváciu dráh v plaveckom bazéne podľa rozpisu

- Neobmedzený vstup pre teba a ďalších štyroch rodinných príslušníkov do AQUAPARKU, SAI WELLNESS a SWIMARÉNY
- Sezónne ubytovanie v blízkosti Aquaparku
- Seriózne a korektné odmeňovanie
- Ideálna pracovná pozícia pre štart tvojej kariéry
- Reálne možnosti kariérneho postupu
- Práca v príjemnom prostredí
- Práca v zohratom a dynamickom tíme kreatívnych ľudí
- Výrazná podpora vzdelávania a odborného rozvoja
- Zamestnanecká strava v priestoroch AQUAPARKU
- Možnosť využívania športových a relaxačných služieb a mnoho ďalších benefitov

Vopred Vám ďakujeme za prejavený záujem o zvolenú pracovnú pozíciu a zaslanie Vášho životopisu.
Údaje starostlivo vyhodnotíme a na osobné stretnutie pozveme kandidátov, ktorí spĺňajú kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Certifikát plavčík-záchranár (zabezpečíme kurz na jeho získanie v prípade, že nie ste držiteľom).

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

pracovitosť, zodpovednosť, samostatnosť, flexibilita

Spoločnosť AQUATHERMAL Senec a.s. pod svojou hlavičkou prevádzkuje v jednom areáli v Senci 3 zariadenia zamerané na relax - AQUAPARK Senec s relaxačnými bazénmi a tobogánmi, SWIMARÉNA Senec - 25 m plavecký bazén a moderné wellness centrum SAI Wellness Senec (8 sáun).

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4338849  Dátum zverejnenia: 5.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 5,2 EUR/hod.