Reagujte bez životopisu
Logo AQUATHERMAL SENEC, a.s.

Gastro - Študentská brigáda v AQUAPARKU Senec! Kúpanie zadarmo!

AQUATHERMAL SENEC, a.s.

Miesto práce
Aquapark Senec, Slnečné jazerá - sever, 903 01 Senec
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
5,8 - 10,11 EUR/hod.+ príplatky víkendy, sviatky Sobota - 7,95 €, Nedeľa 10,11 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Podmienka nástupu od 17 rokov a ukončená povinná školská 10 ročná
dochádzka, teda ukončený 2.ročník strednej školy
- Príprava jedál podľa stanoveného jedálneho lístka, príprava denného
- Zabezpečenie kvality pripravených pokrmov
- Dodržiavanie hygienických noriem a čistoty na pracovisku
- Organizovanie všetkých výrobných procesov prípravy jedál

- Neobmedzený vstup pre teba do AQUAPARKU , SAI WELLNESS a SWIMARÉNY;
- Sezónne ubytovanie v blízkosti Aquaparku
- Seriózne a korektné odmeňovanie;
- Ideálna Brigáda pre študenta na LETO;
- Práca v príjemnom prostredí;
- Práca v zohratom a dynamickom tíme kreatívnych ľudí;
- Výrazná podpora vzdelávania a odborného rozvoja;
- Zamestnanecká strava v priestoroch AQUAPARKU;
- Možnosť využívania športových a relaxačných služieb a mnoho ďalších benefitov.

Informácie o výberovom konaní

pracovitosť,
zodpovednosť
samostatnosť
flexibilita

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

17.5.2024 (ostáva ešte 5 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

cestovný ruch, gastronómia, hotelová akadémia

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

príjemné vystupovanie, komunikatívnosť, samostatnosť, flexibilita, ochota pracovať cez víkendy a sviatky, záujem o prácu v gastronómií, zdravotný preukaz v potravinárstve výhodou nie podmienkou

Spoločnosť AQUATHERMAL Senec a.s. pod svojou hlavičkou prevádzkuje v jednom areáli v Senci 3 zariadenia zamerané na relax - AQUAPARK Senec s relaxačnými bazénmi a tobogánmi, SWIMARÉNA Senec - 25 m plavecký bazén a moderné wellness centrum SAI Wellness Senec (8 sáun).

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

ID: 4338840  Dátum zverejnenia: 17.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 5,8 EUR/hod.