Logo AQUATHERMAL SENEC, a.s.

Gastro manažér AQUAPARK SENEC. Práca na TPP nielen na sezónu!

AQUATHERMAL SENEC, a.s.

Miesto práce
Senec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 200 - 2 000 EUR/mesiacNetto od 1300€ až 1600€. Finálna výška mzdy závisí od individuálnych schopností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Hľadáš zamestnávateľa, ktorý si bude tvoju prácu vážiť?
​Láka ťa široká škála netradičných benefitov, vrátane kúpania pre celú rodinu zadarmo?
​Hľadáš zamestnanie, kde sa ti budú opravdu venovať a dávať ti i pozitívnu spätnú väzbu?
​AK ÁNO, TAK MY HĽADÁME PRÁVE TEBA!Náš budúci kolega, ktorý bude prinášať a rozvíjať vlastné nápady a parťák do tímu, ktorý sa bude denne zapájať do rozvoja a propagácie značky AQUAPARK Senec…

Hľadáme práve teba!!!
- Budeš súčasťou moderného tímu ľudí, ktorí pracujú v neustále sa
meniacom prostredí – slovo nuda u nás nehrozí :-) ;
- Využiješ svoje organizačné schopnosti;
- Budeš mať v spolupráci s marketingovým manažérom na svedomí
všetky skvelé projekty a vlastnú sekciu;
- Značka AQUAPARK Senec sa ti dostane pod kožu a tým sa staneš
podporovateľom značky a prirodzeným ambasádorom...
Čo všetko Ti zveríme?
- dbať o plynulý a bezproblémový chod prevádzky
- vypracováva rozpis služieb zamestnancov pre jednotlivé strediská
- schvaľovanie a evidencia dovoleniek zamestnancov
- spracovávanie dochádzky ako podklad na mzdové oddelenie
- zabezpečuje pracovné oblečenie pre zamestnancov a pracovné
pomôcky pre jednotlivé strediská
- rieši pravidelný aj operatívny servis zariadení ( pc, fiškálna tlačiareň,
turniket , rampa....)
-Zvládaš riadenie a koordináciu zamestnancov a kontrolu činností v
baroch a reštauráciách?
- Máš skúsenosti so zaškoľovaním a tréningom čašníkov, servírok a
barmanov?
- Si nastavený niesť zodpovednosť za štandardy kvality jedál a nápojov,
ako aj kvality služieb v prevádzkach hotela?
- Rád komunikuješ s hosťami, zabezpečuješ ich spokojnosť a
vyhodnocuješ vybavovanie podnetov od hostí?
- Presnosť a dôslednosť uplatňuješ pri odsúhlasovaní kalkulácií jedál a
nápojov, ako aj pri správnom zúčtovaní akcií?
- práca s programom BLUEGASTRO, EPOS, CHEMAT (neboj zaučíme)
- preberanie a evidencia tržieb z pokladní

- Neobmedzený vstup pre teba a ďalších štyroch rodinných príslušníkov do AQUAPARKU , SAI WELLNESS a SWIMARÉNY;
- Seriózne a korektné odmeňovanie;
- Ideálna pracovná pozícia pre štart tvojej kariéry;
- Reálne možnosti kariérneho postupu;
- Práca v príjemnom prostredí;
- Práca v zohratom a dynamickom tíme kreatívnych ľudí;
- Výrazná podpora vzdelávania a odborného rozvoja;
- Zamestnanecká strava v priestoroch AQUAPARKU;
- Možnosť využívania športových a relaxačných služieb a mnoho ďalších benefitov.

Vopred Ti ďakujeme za prejavený záujem o zvolenú pracovnú pozíciu a zaslanie životopisu s fotografiou.
Údaje starostlivo vyhodnotíme a na osobné stretnutie pozveme kandidátov, ktorí najlepšie spĺňajú naše predstavy a kritériá.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

14.6.2024 (ostáva ešte 25 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Cestovný ruch - gastronómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Office 365 - Mierne pokročilý
Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý
Sociálne média - Mierne pokročilý
Internet - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

• Znalosť programov MS Office – Excel, Word, PowerPoint, Outlook

Spoločnosť AQUATHERMAL Senec a.s. pod svojou hlavičkou prevádzkuje v jednom areáli v Senci 3 zariadenia zamerané na relax - AQUAPARK Senec s relaxačnými bazénmi a tobogánmi, SWIMARÉNA Senec - 25 m plavecký bazén a moderné wellness centrum SAI Wellness Senec (8 sáun).

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

ID: 3995975  Dátum zverejnenia: 14.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac