Obsluha pre gastro prevádzku v AQUAPARKU SENEC ! Kúpanie zadarmo!

AQUATHERMAL SENEC, a.s.

Miesto práce
Slnečné jazerá - sever, Senec
Termín nástupu
dohodou
768 - 878 EUR/mesiac+ zákonné príplatky , soboty, nedele, sviatky Netto od 750 € - 1 000 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáš zamestnávateľa, ktorý si bude tvoju prácu vážiť?
Láka ťa široká škála netradičných benefitov, vrátane kúpania pre celú rodinu zadarmo?
Hľadáš zamestnanie, kde sa ti budú opravdu venovať a dávať ti i pozitívnu spätnú väzbu?
AK ÁNO, TAK MY HĽADÁME PRÁVE TEBA! PRAX V ODBORE NIE JE POTREBNÉ, VŠETKO ŤA RADI NAUČÍME!
Náplň práce:
práca s registračnou pokladňou, hmotná zodpovednosť za zverené hodnoty, kontrola stavu zásob a ich doplnenie, zabezpečovanie a udržovanie čistoty na pracovisku, komunikácia s hosťami.

Príplatky za prácu cez víkend a sviatky, vstup zdarma do Aquapark Senec pre zamestnancov a ich rodiny, vrátane wellness, pitný režim celý deň zadarmo, zamestnanecké oblečenie, 50% na všetky masáže, 30% až 50% na všetky produkty, firemné akcie, darček k výročiu vo firme, narodeninový darček.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

zdravotný preukaz v potravinárstve, príjemné vystupovanie, komunikatívnosť, samostatnosť, flexibilita, ochota pracovať cez víkendy a sviatky, záujem o prácu v gastronómií

Spoločnosť AQUATHERMAL Senec a.s. pod svojou hlavičkou prevádzkuje v jednom areáli v Senci 3 zariadenia zamerané na relax - AQUAPARK Senec s relaxačnými bazénmi a tobogánmi, SWIMARÉNA Senec - 25 m plavecký bazén a moderné wellness centrum SAI Wellness Senec (8 sáun).

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3964257  Dátum zverejnenia: 12.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 768 EUR/mesiac