Plavčík

AQUATHERMAL SENEC, a.s.

Miesto práce
Slnečné jazerá - sever, Senec
Termín nástupu
01.10.2020
Mzdové podmienky (brutto)
700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečuje stály dohľad nad vodnými plochami a bezpečnosťou kúpajúcich sa v celom areáli, kontrolovanie stavu lekárničky a zabezpečenie u nadriadeného doplnenie lekárenských potrieb; kontrolovanie teploty vody, kvality vody, obsahu chlóru, PH, vizuálne posúdenie farby a priehľadnosti vody a vedenie dokumentácie; skúšanie toboganov a vykonávanie vizuálnej kontroly pri nástupe na smenu, zabezpečovanie záchrany, poskytovanie prvej pomoci a dodržiavanie stáleho dohľadu nad vodnými plochami, poskytovanie prvej pomoci, ošetrenie návštevníkov a následné dôkladné značenie do knihy úrazov; profesionálne komunikovanie s návštevníkmi, podávanie informácii;

Zľava na firemné výrobky, služby, školenia, závodné stravovanie, občerstvenie, firemné akcie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

kurz prvej pomoci, platný preukaz vodnej záchrannej služby, spoľahlivosť, zodpovednosť, chuť pracovať, samostatnosť,

Spoločnosť AQUATHERMAL Senec a.s. pod svojou hlavičkou prevádzkuje v jednom areáli v Senci 3 zariadenia zamerané na relax - AQUAPARK Senec s relaxačnými bazénmi a tobogánmi, SWIMARÉNA Senec - 25 m plavecký bazén a moderné wellness centrum SAI Wellness Senec (8 sáun).

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3963249  Dátum zverejnenia: 7.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac