Küchenhilfe- pomocný kuchař

Aquarena Apres-ski Restaurant, Cafe

Místo práce
Sankt Gallenkirch, Rakousko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
cca 10.12.2019
Mzdové podmínky (brutto)
1 700 - 2 500 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme pomocnýho kuchaře a pomocnou sílu do kuchyně.
Možná právě tebe zaujme pracovní pozice v Našem týmu v rakouských Alpách.

- zimní sezóna
- komunikativní němčina
- přátelský kolektiv
- praxe výhodou

Zaměstnanecké výhody, benefity

TOP finanční ohodnocení (placené nadčasy) od 1700-2500
- ubytování
-strava
- příjemné pracovní klima
- krásné prostředí rakouských Alp https://www.silvretta-montafon.at/de
- prácovní doba přes den nikoliv přes noc (5-6 dní v týdnu)
Svoje žádosti s kontaktem, životopisem a fotografií v německém jazyce zasílejte na:
[email protected]
+436644505360

Wir suchen einen assistenten koch/helfen in der küche.
Vielleicht möchten Sie auch in unserem Team in den österreichischen Alpen arbeiten.

- Wintersaison
- kommunikatives Deutsch
- freundliches Team
-Übungsvorteil

-TOP finanzielle Vergütung (Überstunden bezahlt) von 1700-2500
- Unterkunft
-Verpflegung inklusive
- angenehmes Arbeitsklima
- wunderschöne umgebung der österreichischen alpen https://www.silvretta-montafon.at/de
- Arbeitszeiten tagsüber, nicht über Nacht (5-6 Tage die Woche)
  Senden Sie Ihre Bewerbung mit Kontakt, Lebenslauf und Foto in deutscher Sprache an:

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Přijemná nově otevřená restaurace v rakouských Alpách.
Restaurace se nachází poblíž centra města Sankt Gallenkirch ve Vorarlbergu.

ID: 3786643  Dátum zverejnenia: 14.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 700 - 2 500 EUR/měsíc