1 700 - 2 500 EUR

Kellner/in - Číšnice, Číšník do rakouských Alp (Apres-ski)

Aquarena Apres-ski Restaurant, Cafe

Místo práce
Sankt Gallenkirch, Rakousko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
cca 10.12.2019
Celková mzda (bruto)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsi sympatický/á, s veselou povahou a rád/a se někam podíváš? Možná i tebe zaujme pracovní pozice v Našem týmu v rakouských Alpách.

- zimní sezóna
- komunikativní němčina
- přátelský kolektiv
- praxe výhodou

Zaměstnanecké výhody, benefity

- TOP finanční ohodnocení (placené nadčasy) od 1700-2500
- ubytování
-strava
- příjemné pracovní klima
- krásné prostředí rakouských Alp https://www.silvretta-montafon.at/de
- prácovní doba přes den nikoliv přes noc (5-6 dní v týdnu)
Svoje žádosti s kontaktem, životopisem a fotografií v německém jazyce zasílejte na:
[email protected]
+436644505360

Bist du sympathisch, fröhlich in der Natur und schaust gerne irgendwo hin? Vielleicht möchten Sie auch in unserem Team in den österreichischen Alpen arbeiten.

- Wintersaison
- kommunikatives Deutsch
- freundliches Team
-Übungsvorteil

-TOP finanzielle Vergütung (Überstunden bezahlt) von 1700-2500
- Unterkunft
-Verpflegung inklusive
- angenehmes Arbeitsklima
- wunderschöne umgebung der österreichischen alpen https://www.silvretta-montafon.at/de
- Arbeitszeiten tagsüber, nicht über Nacht (5-6 Tage die Woche)
  Senden Sie Ihre Bewerbung mit Kontakt, Lebenslauf und Foto in deutscher Sprache an:

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Přijemná nově otevřená Apres-ski restaurace v rakouských Alpách.

Galgenul 166a
6791 Sankt Gallenkirch
Rakousko

Kontakt

Kontaktní osoba: Dominik Mangard
Tel.: +436644505360
E-mail: poslat životopis
ID: 3783309   Dátum zverejnenia: 11.10.2019