Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Práca v Eshope, kontrolór, evidencia skladu/ predajca

AQUAPOND s.r.o.

Miesto práce
Orechová Potôň
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 200 - 1 500 EUR/mesiacUvedená mzda je hrubá mzda. Detailnejšie info o mzde vieme poskytnúť pri osobnom stretnutí.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava podkladov pre účtovníctvo, kontrola došlých a vydaných faktúr. Vedenie skladových zásob, obsluhu eshopu, príjem a odosielanie balíkov, tel. komunikácia so zákazníkmi v slovenčine a v maďarčine. Predaj tovarov a služieb. Odborná tvorba web stránky. Miesto výkonu práce je Orechová Potôň okres Dun. Streda. Nie home office. Pracovná doba od 7,00 do 16,00.

Ponúkame zaujímavé finančné ohodnotenie, férový prístup, dlhodobú stabilnú prácu, ubytovanie zabezpečíme.

Informácie o výberovom konaní

Eshop, Sklad, Predaj
Hľadáme spoľahlivú osobu pre príprava podkladov pre účtovníctvo, kontrolu dokladov, vedenie skladových zásob, obsluhu eshopu, príjem a odosielanie balíkov, predaj produktov a služieb. Tvorba web stránky. Miesto výkonu práce je Orechová Potôň okres Dun. Streda. Pracovná doba od 6,30 do 16,00. Požiadavky: komunikatívnosť, pracovitosť, precíznosť, spoľahlivosť, vodičský preukaz B, je potrebná znalosť maďarčiny alebo nemčiny. Ponúkame zaujímavé finančné ohodnotenie, férový prístup, dlhodobú stabilnú prácu, ubytovanie v prípade potreby zabezpečíme. Tel: 0911 545479, 0915 578546, email: [email protected]. Ďakujeme

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod, stavebníctvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čestnosť, flexibilita, schopnosť a chuť učiť sa nové veci,

Realizácia a servis bazénov, prestrešení, jazierok, stavebná a obchodná činnosť. Predaj produktov cez eshop. Rozvoz tovaru.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4498409  Dátum zverejnenia: 11.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac