Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Bazénový technik, Vodič, Odborný montážny pracovník

AQUAPOND s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 - 1 600 EUR/mesiacubytovanie v cene

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- montážne a stavebné práce pri realizácii bazénov
- servis bazénov a jazierok
- preprava tovaru

Výplata týždenne, celoročná práca, rozmanitá práca, flexibilita, stabilná práca, ubytovanie v cene, aktívny dobrý kolektív, perspektíva osobného a platového rozvoja

Výplata týždenne. Ubytovanie zabezpečíme. Práca vykonávaná hlavne na západnom Slovensku, v okolí BA, TT, GA, DS, KN, NR, je potrebný vodičský preukaz skupiny B,

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

aktívny prístup k práci, chcieť robiť a zarobiť si, zodpovednosť, spoľahlivosť, flexibilita, schopnosť a záujem učiť sa nové veci,

Realizácia a servis bazénov, prestrešení, jazierok, stavebná a obchodná činnosť. Predaj produktov cez eshop. Rozvoz tovaru.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3808298  Dátum zverejnenia: 22.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac