Práca v Eshope, evidencia skladu/ predajca

AQUAPOND s.r.o.

Miesto práce
Dunajská Streda
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
800-1100

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie skladových zásob, obsluhu eshopu, príjem a odosielanie balíkov, predaj produktov a služieb. Miesto výkonu práce je Orechová Potôň okres Dun. Streda.

Ponúkame zaujímavé finančné ohodnotenie, férový prístup, dlhodobú stabilnú prácu, ubytovanie zabezpečíme.

Informácie o výberovom konaní

Eshop, Sklad, Predaj
Hľadáme spoľahlivú osobu pre vedenie skladových zásob, obsluhu eshopu, príjem a odosielanie balíkov, predaj produktov a služieb. Miesto výkonu práce je Orechová Potôň okres Dun. Streda. Požiadavky: komunikatívnosť, pracovitosť, precíznosť, spoľahlivosť, vodičský preukaz B, znalosť maďarčiny vítaná. Ponúkame zaujímavé finančné ohodnotenie, férový prístup, dlhodobú stabilnú prácu, ubytovanie v prípade potreby zabezpečíme. Tel: 0911 545479, email: [email protected]. Ďakujeme

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Fakturácia - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čestnosť, flexibilita, schopnosť a chuť učiť sa nové veci,

Realizácia a servis bazénov, prestrešení, jazierok, stavebná a obchodná činnosť. Predaj produktov cez eshop. Rozvoz tovaru.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1452726  Dátum zverejnenia: 16.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800-1100