Pracovníčka práčovne

AQUAPARK Poprad, s.r.o.

Miesto práce
Poprad
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
650 EUR/mesiacpríplatky za soboty a nedele, sviatky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca s bielizňou
- pranie, žehlenie, vešanie, skladanie,mangľovanie

- bohatý sociálny program spoločnosti Aquapark
- stabilné zamestnanie v spoločnosti so silným zázemím

Životopis s kontaktnými údajmi zasielajte emailom. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Skúsenosti a znalostia šitia /aj na šijacom stroji/ výhodou.
Hľadáme človeka so záujmom o dlhodobé zamestnanie.
Práca je manuálna a fyzicky náročná. Záujemca musí byť schopný a ochotný pracovať v teame a byť flexibilný a ústretový.

Práca v stabilnej spoločnosti dlhoročne etablovanej v cestovnom ruchu a službách, s rozvíjajúcou sa sieťou hotelov a služieb.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 960597  Dátum zverejnenia: 26.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 650 EUR/mesiac