Recepčný/á

AQUAPARK Poprad, s.r.o.

Miesto práce
Poprad
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca na recepcii hotela.
Check in, check out hotelových hostí, starostlivosť o hostí, registrácia a vedenie evidencie hostí, poskytovanie informácií o rezorte a blízkom okolí, práca s hotelovým systémom.
Základná administratívna činnosť, obchodná korešpondencia, vykonávanie a evidencia rezervácii, práca s registračnou pokladňou, platobným terminálom, vystavovanie faktúr za ubytovanie.
Súčinnosť pri inventúrach a fakturácii

Zamestnanie v stabilnej, prosperujúcej a ďalej rastúcej spoločnosti so zahraničným zázemím
Zaujímavé finančné ohodnotenie zodpovedajúce výkonu pracovníka
Dlhodobá perspektíva práce s možnosťou rastu
Práca v mladom dynamickom kolektíve, firemné vzdelávanie, rôzne benefity, možnosť využívania vlastných relaxačných služieb v rámci sociálneho programu spoločnosti

V prípade záujmu nám pošlite svoj životopis a do predmetu správy uveďte názov pozície.
Zaslaním Vášho životopisu nám dávate súčasne súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise, v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. O ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania a to až do odvolania písomnou formou.
Z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov vyhovujúcich zadaným požiadavkám.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ovládanie aspoň jedného svetového jazyka na vysokej úrovni (prednostne anglický jazyk), znalosť ďalších jazykov výhodou. Skúsenosti s prácou na recepcii vítané. Výhodou sú pracovné skúsenosti zo zahraničia. Predpoklady pre prácu s ľuďmi: komunikatívnosť, kultivovaný a profesionálny prejav s orientáciou na zákazníka. Spoľahlivosť, zodpovednosť a flexibilita, lojálnosť, presnosť, príjemný vzhľad.

Práca v stabilnej spoločnosti dlhoročne etablovanej v cestovnom ruchu a službách, s rozvíjajúcou sa sieťou hotelov a služieb.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4342964  Dátum zverejnenia: 4.9.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac