Hlavný Barman / ka

AQUAPARK Poprad, s.r.o.

Miesto práce
Športová 1397/1, 058 01 Gánovce, Poprad
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1000 brutto + odmeny, dohoda možná

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša spoločnosť prijme do TPP alebo sezónne - čašníkov a barmanov - iba s dlhodobými skúsenosťami. Hľadáme pozitívne naladených kolegov, ktorí majú záujem o prácu v našich živých prevádzkach, radi komunikujú a majú aktívny prístup k práci a k zákazníkom. Ponúkame dlhodobý stabilný pracovný pomer v spoločnosti so silným sociálnym zázemím, Vaše žiadosti a životopisy nám zasielajte na [email protected]

Klasická náplň práce s dôrazom pre kandidáta, ktorý:
• Zodpovedá za chod barov.
• Školí personál.
• Stará sa o spokojnosť hostí.
• Dodržiava štandardné postupy obsluhy a poskytovania služieb
• Pred začatím prevádzky včas upravuje stoly, ponukové stoly a vitríny, pripravuje si servírovací inventár.
• Je oboznámený s obsahom nápojového lístka, technologickými postupmi prípravy nápojov.
• V styku s hosťom je prívetivý, usmieva sa a využíva svoj osobný prístup k hosťom na ovplyvnenie ich spokojnosti.

Práca v spoločnosti so silným zázemím a značkou na trhu cestovného ruchu, stabilné zamestnanie a atraktívne sociálne a zamestnanecké benefity,pre vybraných uchádzačov ponúkame aj ubytovanie v blízkosti pracoviska. Zaujímavé platové ohodnotenie - práca na TPP alebo iba brigádnicky sezónne aj celoročne!

Vaše žiadosti a životopisy zasielajte na emailovú adresu : [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Čašník/Barman

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

2

Práca v stabilnej spoločnosti dlhoročne etablovanej v cestovnom ruchu a službách, s rozvíjajúcou sa sieťou hotelov a služieb.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3419805  Dátum zverejnenia: 18.7.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 brutto + odmeny, dohoda možná