Kuchár - Vedúci zmeny

AQUAPARK Poprad, s.r.o.

AquaCity Poprad, Športová 1397/1, 058 01 Poprad-Spišská Sobota
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1100 + dohoda možná

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

AquaCity Poprad hľadá pre Aquacity v Poprade zamestnancov na pozíciu samostatný kuchár, vedúci zmeny.
Pracovné povinnosti sú štandardne v súlade s náplňou práce pracovnej pozície.
Okrem skúseností vyžadujeme veľmi osobný a profesionálny prístup, maximálnu zodpovednosť a lojalitu.
Zamestnancom ponúkame stabilné zamestnanie v zahraničnej spoločnosti, s reálnymi možnosťami vzdelávania, osobného rastu, možného postupu a sociálnych benefitov.

Atraktívny sociálny program, práca v stabilnej spoločnosti so zahraničnou účasťou, zaujímavá práca v cestovnom ruchu, veľmi dynamická.

Vaše životopisy spolu so žiadosťou zasielajte na uvednú emailovú adresu. Výberové konania budú prebiehať priebežne, kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí budú vyhovovať kvalifikáciou a skúsenosťami našim požiadavkam.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

služby

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

Vodičský preukaz

A

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

4

Práca v stabilnej spoločnosti dlhoročne etablovanej v cestovnom ruchu a službách, s rozvíjajúcou sa sieťou hotelov a služieb.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 1349351  Dátum zverejnenia: 18.7.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1100 + dohoda možná