Можливість для людей з України

Montér/ Murár

AQUAIZOLING SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Prievidza
Termín nástupu
01.07.2023
1 000 EUR/mesiacMzda dohodou , po zaškolení odmeny ku mzde až do 50 % , dovolenkové prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme malá firma s rodinnou atmosférou, ktorá je na trhu niekoľko rokov s ustáleným kolektívnom.
Náplň práce:
→ izolačné práce na objektoch ako sú rodinné domy, alebo podnikateľské objekty( technológiu si môžete pozrieť na
www.aquaizoling.sk )
→ príležitostne stavebné práce (omietky, a pod. )
→ vedenie služobného vozidla
→ údržba strojov a zariadení, ktoré sa používajú pri montážach
→ udržiavanie poriadku a čistoty na pracovisku

→ pracovný čas od PO-PIA (07:00-15:30)
→ príspevok na stravovanie
→ príjemná rodinná atmosféra na pracovisku
→ zázemie malej firmy
→ príplatky nad rámec povinností zamestnávateľa

Ďakujeme Vám za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené predpoklady a majú skúsenosti, ktoré potrebujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Od kandidáta požadujeme:
» prax v odbore stavebníctvo/ strojárstvo min. 1-2 roky
» prax vo vedení motorových vozidiel
» schopnosť komunikovať so zákazníkmi
» ochota učiť sa
» asertivita
» tímový hráč
» fyzická zdatnosť a manuálna zručnosť
» nekonfliktný typ

Spoločnosť Aquaizoling sa zaoberá sanáciou vlhkých stavieb a obnovou nefunkčných izolácií. Vlhký dom, vlhké murivo, zatekanie vody do suterénu vytvárajú živnú pôdu pre plesne a huby. Dlhoročné praktické skúsenosti v oblasti sanácie vlhkosti stavieb, opravy trhlín, opravy podloží betónových podláh ako aj zvládnutie využitia tlakovej techniky pre tento účel nás nútia hľadať efektívne a vysoko účinné spôsoby ako pomôcť s trvalými výsledkami. Aplikáciu vykonávame pomocou mikroinjektážnej techniky. Realizácia je rýchly pracovný proces umožňujúci obnovenie po oprave do 24 hodín bez ďalšieho obmedzení. Firma realizuje aj sanačné omietky.
ID: 4591799  Dátum zverejnenia: 1.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac