Montážny pracovník v stavebníctve

AQUAIZOLING SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Prievidza
Termín nástupu
dohodou
850 € brutto ( celková výška mzdy bude závisieť od skúseností vybraného kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu do nášho tímu, Vašou hlavnou náplňou práce bude:
* montážne práce na objektoch /rodinné domy/ podnikateľské objekty(do technológie budete zaškolený)
* vedenie motorových vozidiel
* údržba strojov a zariadení
* udržiavanie poriadku a čistoty na pracovisku
* dodržiavanie BOZ a OPP
* iné práce podľa pokynov nadriadeného / vedúceho montážnej partie

Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí spĺňajú nižšie uvedené predpoklady a majú skúsenosti, ktoré požadujeme.

* pracovný čas od PO-PIA (07:00-15:30)
* stravné lístky
* príjemná atmosféra na pracovisku
* rodinná firma
* spoločné akcie pre zamestnancov
* príplatky nad rámec ZP

Ďakujeme Vám za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené predpoklady a majú skúsenosti, ktoré požadujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo, strojárstvo

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Od kandidáta požadujeme:
* prax v odbore stavebníctvo/ strojárstvo min. 5 rokov
* prax vo vedení motorových vozidiel
* schopnosť komunikovať so zákazníkmi
* ochota učiť sa
* asertivita
* tímový hráč
* schopnosť organizácie práce a časové plánovanie
* nekonfliktný typ

Spoločnosť Aquaizoling sa zaoberá sanáciou vlhkých stavieb a obnovou nefunkčných izolácií. Vlhký dom, vlhké murivo, zatekanie vody do suterénu vytvárajú živnú pôdu pre plesne a huby. Dlhoročné praktické skúsenosti v oblasti sanácie vlhkosti stavieb, opravy trhlín, opravy podloží betónových podláh ako aj zvládnutie využitia tlakovej techniky pre tento účel nás nútia hľadať efektívne a vysoko účinné spôsoby ako pomôcť s trvalými výsledkami. Aplikáciu vykonávame pomocou mikroinjektážnej techniky. Realizácia je rýchly pracovný proces umožňujúci obnovenie po oprave do 24 hodín bez ďalšieho obmedzení. Firma realizuje aj sanačné omietky.
ID: 3625731  Dátum zverejnenia: 21.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850 € brutto ( celková výška mzdy bude závisieť od skúseností vybraného kandidáta)