Reagujte bez životopisu

Izolatér

AQUAFOL NR s.r.o.

Miesto práce
Nitriansky kraj, Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- montáž hydroizolácie plochých striech a spodnej hydroizolácie

- doprava firemným autom
- pracovný odev
- prémie, platené nadčasy
- vianočné odmeny
- príjemný kolektív
- kariérny rast
- pitný režim zabezpečený

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- vodičský preukaz skupiny "B" výhodou, nie podmienkou
- prax výhodou, nie podmienkou
- uprednostňujeme uchádzačov z Nitrianskeho kraja a blízkeho okolia

Hydroizolácia striech, tepelné izolácie striech, izolácie stavieb s AQUAFOL NR, s.r.o.

Firma vznikla v Nitre začiatkom roka 2007 prerozdelením firmy, ktorá na trhu pôsobila od roku 1997, ktorá vykonávala tepelnoizolačné a hydroizolačné služby zákazníkom v regióne Nitra. Prioritou spoločnosti je rýchle jednanie s klientami, vypracovanie cenových a materiálových ponúk, poradenstvo a hlavne kvalitná a odborne vykonaná dohodnutá práca v oblasti hydroizolácia striech, stavieb a taktiež v oblasti tepelná izolácia striech a stavieb.

Hydroizolácie a tepelné izolácie sú základnými činnosťami firmy.

Máme vlastný tím kvalifikovaných a školených montážnikov, ktorí dodržujú všetky potrebné technologické postupy. Našou motiváciou je v prvom rade spokojnosť zákazníka či už v Nitre a okolí alebo na území celej Slovenskej republiky.
ID: 3882524  Dátum zverejnenia: 20.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac