Skladník

AQUACENTRUM SK, s.r.o.

Miesto práce
Vrbovská 7470, Piešťany
Termín nástupu
17.09.2017
Ponúkaný plat (brutto)
800-900

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pracovná doba Pondelok-Piatok 7.00-16.00
- príjem a výdaj tovaru
- práca v tíme
- prijímanie a výdaj tovaru
- zodpovednosť za naskladnenie a vyskladnenie tovaru
- práca na VZV
- práca s čítačkou

- práca v stabilnej spoločnosti
- základný plat + bonusy - vždy načas
- 13. a 14. plat v prípade dobrých hosp. výsledkov

Informácie o výberovom konaní

Viac informácii o nás nájdete na www.aquacentrum.sk
Aquacentrum vykonáva veľkoobchodný predaj s pôsobnosťou po celom Slovensku
hlavnou činnosťou je predaj čerpacej techniky, ale ponúka aj široký sortiment z iných oblastí
zastupuje na slovenskom trhu viacerých zahraničných výrobcov (predovšetkým z Európskej únie) a priamo dováža ich výrobky (Taliansko, Nemecko, Česko, Poľsko, ....)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Windows - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- SŠ vzdelanie bez maturity
- ochotný prístup
- príjemné vystupovanie
- samostatnosť, spoľahlivosť a zodpovednosť

AQUACENTRUM prevádzkuje v Piešťanoch na Žilinskej 49 (na Vŕšku – hlavná cesta Bratislava -Žilina) špecializovanú predajňu čerpadiel so širokou ponukou vodární, čerpadiel, nádrží, príslušenstva a náhradných dielov .
Okrem toho prevádzkuje maloobchodnú predajňu so sortimentom pre Dom a Záhradu na N.Teslu. Predajňa sa nachádza na ploche 800 m2 v Piešťanoch pri TESCO s vlastným parkoviskom (červená budova Centrum Dom a Záhrada)

Viac info na www.aquacentrum.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

AQUACENTRUM SK s.r.o.
Žilinská 49
92101 Piešťany
ID: 3097633   Dátum zverejnenia: 8.9.2017