Pracovník servisu a výroby

AQUACENTRUM SK, s.r.o.

Miesto práce
Vrbovská 7470, Piešťany
Termín nástupu
04.02.2018

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Oprava čerpadiel a príslušenstva - záručná, pozáručná
Komunikácia so zákazníkom- konzultácia stavu reklamácie
Kontrolovanie stavu reklamácií v systéme
Výroba vodární, montovanie, predlžovanie a servis káblov na elektrických zariadeniach
Zapisovanie reklamácií
Administratívna práca spojená s výrobou a reklamáciami

- práca v stabilnej spoločnosti
- základný plat + bonusy - vždy načas
- 13. a 14. plat v prípade dobrých hosp. výsledkov

Informácie o výberovom konaní

Pracovná doba Pondelok-Piatok 7.00-16.00
V prípade veľkého množstva nevybavených reklamácii počas sezóny sa môže po dohode ísť do práce aj v Sobotu doobeda.
Hľadáme človeka ochotného učiť sa a odolného voči stresu kedže komunikácia s ľuďmi potrebná pre vybavenie reklamácie nie je často jednoduchá.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.2.2018 (ostáva ešte 15 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy
Microsoft Windows - základy
Microsoft Outlook - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme kandidáta, ktorý má nasledujúce skúsenosti, zručnosti a schopnosti:
- vyhláška 508 /minimálne 21 -NEVYHNUTNÉ
- elektrotechnické vzdelanie
- ochota pracovať keď je to treba
- všestrannosť a samostatnosť pri plnení úloh
- odolnosť voči stresu

Viac informácii o nás nájdete na www.aquacentrum.sk
AQUACENTRUM prevádzkuje v Piešťanoch na Žilinskej 49 (na Vŕšku – hlavná cesta Bratislava -Žilina) špecializovanú predajňu čerpadiel so širokou ponukou vodární, čerpadiel, nádrží, príslušenstva a náhradných dielov .
Na Vrbovskej ceste špecializovaný veľkoobchod a na ulici Nikola Teslu maloobchodnú predajňu zameranú na sortiment pre dom a záhradu.

Viac info na www.aquacentrum.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

AQUACENTRUM SK s.r.o.
Žilinská 49
92101 Piešťany

Kontakt

Kontaktná osoba: personálne oddelenie
E-mail: poslať životopis
ID: 2899441   Dátum zverejnenia: 9.1.2018