Barman/ka vo vodnom bare

Aqua Wellness Trnava, spol. s r.o.

Miesto práce
Rybníková 16, Trnava
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
700 EUR/mesiac+ príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predaj a príprava alko/nealko nápojov, poskytovanie informácií zákazníkovi, starostlivosť o návštevníkov, udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku, práca s pokladňou, spracovávanie inventúr.

Strava zabezpečená priamo zamestnávateľom, voľné vstupy.

Pracuje sa krátky-dlhý týždeň od 9:00 hod. do 21:00 hod. /od 10:00 hod. do 22:00 hod. Treba mať výučný list v oblasti gastronómie alebo hygienické minimum a zdravotný preukaz.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Gastronómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť, flexibilita, príjemné vystupovanie, zodpovednosť. Prax v gastronómii je výhodou.

Spoločnosť Aqua Wellness Trnava, spol. s r.o. prevádzkuje wellness centrum v Trnave s kapacitou 500 miest. Mladý pracovný kolektív je tvorený z 30 zamestnancov. Cieľom spoločnosti je poskytovať svojim návštevníkom prežitie príjemných chvíľ v ich voľnom čase. Návštevníci majú možnosť využiť vodný svet s viacerými bazénmi a dvomi tobogánmi, saunový svet s 8 saunami a ďalšie služby.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3870514  Dátum zverejnenia: 13.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac