Masér / Fyzioterapeut

Aqua Wellness Trnava, spol. s r.o.

Miesto práce
Rybníková 16, Trnava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď
1 000 EUR/mesiacMzda sa odvíja od odpracovaných masáží vo výške minimálne 50% z predajnej ceny.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

relaxačné a klasické masáže, reflexná masáž chodidiel, bankovanie, mäkké techniky a rôzne ďalšie.

obedy, večere, voľné vstupy do saunového a vodného sveta

Informácie o výberovom konaní

pracuje sa podľa množstva masáží , po dohode.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Masér, Fyzioterapeut

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

diskrétnosť, empatickosť, príjemný /-á

Spoločnosť Aqua Wellness Trnava, spol. s r.o. prevádzkuje wellness centrum v Trnave s kapacitou 500 miest. Mladý pracovný kolektív je tvorený z 30 zamestnancov. Cieľom spoločnosti je poskytovať svojim návštevníkom prežitie príjemných chvíľ v ich voľnom čase. Návštevníci majú možnosť využiť vodný svet s viacerými bazénmi a dvomi tobogánmi, saunový svet s 8 saunami a ďalšie služby.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3518999  Dátum zverejnenia: 27.4.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac