Technicko - hospodársky pracovník pre stavby a oceľové konštrukcie

AQUA-VITA s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Základný plat je 1 080,- € / m brutto a osobné ohodnotenie vo výške do 25%, čo predstavuje sumu 270,- € mesačne. V prípade dosiahnutia kladného hosp. výsledku spoločnosti províziu vo výške do 0,5% z obratu, čo predstavuje priemerný mes. hrubý príjem.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadi a zabezpečuje výrobu zámočníckej a gumárenskej prevádzky, cca 15 - 20 ľudí, zabezpečuje údržbu strojov súvisiacich s prevádzkou, kontrolu dochádzky, podklady k fakturácii a ku mzdám a iné.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - základy
Skladové hospodárstvo - základy
Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - základy

Vodičský preukaz

B

Vodičský preukaz skupiny C vítaný.

Firma zaoberajúca sa výrobou oceľových konštrukcií a dopravnými stavbami.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Galvániho 12/A
82104 Bratislava

Kontakt

ID: 1456861   Dátum zverejnenia: 20.9.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Základný plat je 1 080,- € / m brutto a osobné ohodnotenie vo výške do 25%, čo predstavuje sumu 270,- € mesačne. V prípade dosiahnutia kladného hosp. výsledku spoločnosti províziu vo výške do 0,5% z obratu, čo predstavuje priemerný mes. hrubý príjem.