Vodič sk. C / závozník

AQUA PRO EUROPE, a.s.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
765 - 1 400 EUR/mesiacpriemerná mzda v čistom 1000€/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak hľadáš stabilné a dlhodobé zamestnanie sme pre Teba tí praví. Hľadáme nového kolegu do tímu na rozvoz pramenitej vody.
Sme lídrom na trhu už vyše 20 rokov a máme viac ako 4 tisíc klientov.

Náplňou tvojej práce bude:

  • rozvoz tovaru klientom vozidlami do 15t (vp sk. C - PODMIENKOU)
  • nakládky (v depe) a vykládky tovaru (u zákazníka)
  • starostlivosť o odberné miesto (čistota, funkčnosť prístrojov, uloženie pramenitej vody, inventúra)
  • komunikácia s klientom na odbernom mieste
  • zodpovednosť za správnosť dokumentov z trasy (dodacie listy)
  • práca s PDA (vreckový dotykový počítač)
  • zodpovednosť za čistotu vozidla

  • každý deň doma, víkendy a sviatky vždy voľné
  • jednozmenná prevádzka od 6:30 do 15:00
  • dochádzkový bonus 50€
  • stravné náhrady 6€ na deň
  • včas vyplácaná mzda k 15.dňu v mesiaci
  • bonus za odporúčanie kandidáta až do výšky 600€

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem a zaslanie životopisu.
Po zaslaní životopisu budeme telefonicky kontaktovať iba uchádzačov, ktorí vyhovujú požiadavkám a predstave vhodného kandidáta na danú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

C

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • vodičský preukaz sk. C podmienkou
  • KKV
  • digitálna tachografová karta

Sme lídri na trhu v zabezpečení pitného režimu pre firemnú klientelu rôznej veľkosti a zamerania a takisto pre domácnosti. Disponujeme 5 distribučnými centrami a preto sme schopní zabezpečiť dodávky vody na celom území SR.
Naša poslanie: Zdravá voda na dosah

Kontakt

ID: 4276071  Dátum zverejnenia: 26.4.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 765 EUR/mesiac