Vedúci skladu

AQUA PRO EUROPE, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
740 - 1 000 EUR/mesiaczákladný plat + pohyblivá zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáš stabilné zamestnanie s pravidelným príjmom? Máš za sebou praktické skúsenosti v sklade a chceš ich aj naďalej rozvíjať a zúročiť?
Sme lídrom na trhu vyše 20 rokov a máme viac ako 3 tisíc klientov!
Neváhaj preto a pošli svoje CV čo najskôr.

Náplňou tvojej práce bude:

  • nakládka a vykládka distribučných vozidiel pomocou VZV
  • administratívna evidencia v internom informačnom systéme (evidencia skladových zásob, označovanie tovaru, príjem, výdaj, prevody, faktúry)
  • zodpovednosť za optimálne a efektívne rozloženie tovaru v sklade
  • kontrola skladových zásob, vykonávanie inventarizácie stavu zásob
  • spracovanie zákazníckych objednávok, komunikácia so zákazníkmi, kuriérskymi spoločnosťami apod.
  • komunikácia s dodávateľmi (objednávanie tovaru)
  • udržiavanie poriadku na pracovisku
  • pripravuje pravidelné reporty pre interné účely a reporty na požiadanie v súlade s požiadavkami nadriadených
  • zabezpečuje plný súlad s nariadeniami BOZP, PO a HACCP pridelenej oblasti

  • stravné lístky
  • bonus za odporúčanie kandidáta až do výšky 600€
  • víkendy a sviatky voľné
  • jednozmenná prevádzka
  • priateľská atmosféra v profesionálnom prostredí
  • otvorená komunikácia, férové jednanie

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem a zaslanie životopisu.
Po zaslaní životopisu budeme telefonicky kontaktovať iba uchádzačov, ktorí vyhovujú požiadavkám a predstave vhodného kandidáta na danú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Vysokozdvižný vozík (VZV) - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

  • platný preukaz na VZV plus prax
  • zodpovednosť za plnenie pridelených úloh
  • pozitívne myslenie
  • komunikačné zručnosti
  • samostatnosť

Sme lídri na trhu v zabezpečení pitného režimu pre firemnú klientelu rôznej veľkosti a zamerania a takisto pre domácnosti. Disponujeme 5 distribučnými centrami a preto sme schopní zabezpečiť dodávky vody na celom území SR.
Naša poslanie: Zdravá voda na dosah

Kontakt

ID: 4011494  Dátum zverejnenia: 14.12.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 740 EUR/mesiac