Можливість для людей з України

Kuchár

AQUA MARIA s.r.o.

Miesto práce
Hlavná 252/36, Veľaty
Termín nástupu
15.2.2023
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 1 700 EUR/mesiacod 1200 eur netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava jedál podľa stanoveného jedálneho lístka a noriem
- zabezpečenie kvality pripravovaných pokrmov
- dodržiavanie hygienických noriem a čistoty na pracovisku
- zodpovednosť a objednávanie skladových zásob základných surovín

• Stabilné zázemie v rozrastajúcej sa firme s dlhoročnou tradíciou.
• Svadobná Sála v areály Penziónu (možnosť extra zárobku počas voľna)
• Ubytovanie ak je to potrebné
• Možnosť kariérneho rastu
• Wellness karty , Vstupy zdarma pre rodinu počas letnej sezóny na kúpalisko AQUA PLAYA
• Bonusy počas letnej sezóny

Informácie o výberovom konaní

Ponúkame stabilnú prácu na pozícii Kuchár.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Prax na pozícii/v oblasti

Požadujeme : prax v odbore min. 1 rok,

Počet rokov praxe

1

profesionálny a zodpovedný prístup k práci, dobré organizačné schopnosti, flexibilitu, pracovitosť, príjemné vystupovanie, komunikatívnosť, samostatnosť, zručnosť, dobrý zdravotný stav,

Penzión Aqua Maria sa nachádza 14 km južne od Trebišova. Pozostáva z penziónu, campingu a športovo-rekreačného areálu s bazénmi, ihriskami a wellness centrom a svadobnou sálou.
ID: 4492294  Dátum zverejnenia: 3.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac