Autoelektrikár

AQS Slovakia & Co.k.s.

Miesto práce
Záhorská Bystrica
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
3 000 EUR (v závislosti od pracovných skúseností)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme spoločnosť poskytujúca služby v automobilovom priemysle a v súvislosti s naším dynamickým rozvojom hľadáme autoelektrikárov v Nemecku, Maďarsku a Česku.
Očakávame:
- zodpovedajúce vzdelanie
- skúsenosť, technické zručnosti
- schopnosť pracovať s náradím
- samostatnosť
- dodržiavanie vysokých nárokov na kvalitu a normy
- precíznosť, čestnosť, usilovnosť, zodpovednosť
- znalosť nemeckého alebo maďarského jazyka vítana.

Ponúkame atraktívnu odmenu až do výšky 2000 eur a dobré pracovné podmienky.
Vzbudili sme Váš záujem? Pošlite nám životopis na [email protected] .

Budeme radi ak na túto pracovnú ponuku zareagujete a vopred ďakujeme za prejavenú dôveru. Všetky životopisy starostlivo posúdime, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.1.2019 (ostáva ešte 30 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

automobilový priemysel

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

vysoká flexibilita a prispôsobivosť, angažovanosť, samostatnosť na pracovisku a tímová práca

AQS Slovakia & Co.k.s. je pobočkou nemeckej spoločnosti AQS (Automotive Quality Service) na Slovensku, Maďarsku, Poľsku a iných krajinách. Spoločnosť pôsobí v automobilovom priemysle. Paleta výkonov AQS začína plánovaním výrobných procesov a končí kontrolou kvality pri dodaní nových vozidiel.
Naši kolegovia pôsobia v rôznych kútoch Európy.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Bratislavská 10
841 06 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Katarína Hudecová
Tel.: +421914233464
E-mail: poslať životopis
ID: 3277389   Dátum zverejnenia: 30.11.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   3 000 EUR (v závislosti od pracovných skúseností)