Klampiar - Blechschlosser ( povrchár )

AQS Slovakia & Co.k.s.

AQS Slovakia & Co.k.s. Bratislavská 10, 841 06, Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

manuálne opravy vonkajších častí karosérií
bodové opravy
vyklepávanie, brúsenie plechov
odstraňovanie nerovností povrchov, preliačin, chýb na plechoch pomocou excentrickej brúsky, hoblíka
samostatné rozpoznávanie preliačin a nárazov
samostatnosť na pracovisku
znalosť nemeckého (anglického) jazyka výhodou

pevná mzda zodpovedajúca Vašej kvalifikácií a skúsenostiam

Budeme radi ak na túto pracovnú ponuku zareagujete a vopred ďakujeme za prejavenú dôveru. Všetky životopisy starostlivo posúdime, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

12.11.2017 (ostáva ešte 22 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

, technické, strojárske

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo
Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

AQS Slovakia & Co.k.s. je pobočkou nemeckej spoločnosti AQS (Automotive Quality Service) na Slovensku, Maďarsku, Poľsku a iných krajinách. Spoločnosť pôsobí v automobilovom priemysle. Paleta výkonov AQS začína plánovaním výrobných procesov a končí kontrolou kvality pri dodaní nových vozidiel.
Naši kolegovia pôsobia v rôznych kútoch Európy.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Bratislavská 10
841 06 Bratislava

Kontakt

ID: 3154202   Dátum zverejnenia: 12.10.2017