Lakovník (Lackierer)

AQS Slovakia & Co.k.s.

Miesto práce
AQS Slovakia & Co.k.s. Bratislavská 10, 841 06, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

lakovanie jednotlivých častí na báze vody alebo pri použití konvenčných prostriedkov
bodové opravy laku Spot Repair alebo Smart Repair
rôznorodé práce na lakovaných karosériách automobilov
bezfarebné lakovanie
samostatnosť na pracovisku
znalosť nemčiny (angličtiny) je výhodou
všetky práce sa vykonávajú na nových automobiloch

Budeme radi ak na túto pracovnú ponuku zareagujete a vopred ďakujeme za prejavenú dôveru. Všetky životopisy starostlivo posúdime, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

, technické, strojárske

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo
Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

vysoká flexibilita a prispôsobivosť, angažovanosť, samostatnosť na pracovisku a tímová práca

AQS Slovakia & Co.k.s. je pobočkou nemeckej spoločnosti AQS (Automotive Quality Service) na Slovensku, Maďarsku, Poľsku a iných krajinách. Spoločnosť pôsobí v automobilovom priemysle. Paleta výkonov AQS začína plánovaním výrobných procesov a končí kontrolou kvality pri dodaní nových vozidiel.
Naši kolegovia pôsobia v rôznych kútoch Európy.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Bratislavská 10
841 06 Bratislava
ID: 1357550   Dátum zverejnenia: 12.10.2017