Manažér prevádzky

APROXIMA, s.r.o.

Miesto práce
Skalica
Termín nástupu
ihneď
1 350 EUR/mesiacgarantovaný nárast mzdy + 13-plat a ďalšie bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegu, ktorý zapadne medzi pozitívne ladených ľudí a nebojí sa nových výziev.

Ak sa považuješ za:
* organizačný, zodpovedný typ so schopnosťou motivovať ľudí
* odhodlaný samostatne riadiť pridelenú prevádzku spoločnosti
Neváhaj sa k nám pripojiť

Náplň práce:
- Komplexné riadenie prevádzky a plnenie stanovených úloh
- Samostatnosť pri rozhodovaní a efektívne zvládanie záťažových situácií
- Kontrola pri dodržiavaní HCCP, technologických postupov a interných noriem
- Podieľa sa pri výbere nových zamestnancov, pravidelné školenia personálu
- Efektívne rieši požiadavky a sťažnosti zákazníkov
- Zúčastňuje sa pri organizácii cateringových akcií
- Záujem vzdelávať sa a prinášať nové podnety

- Moderné pracovné prostredie s otvorenou a neformálnou firemnou kultúrou
- Stabilná práca v napredujúcej a inovatívnej spoločnosti
- Nadštandardné motivujúce finančné ohodnotenie
- Telefón
- Možnosť ubytovania
- Priestor pre osobný a profesijný rast, odborné školenia
- Ďalšie benefity

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Expert
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

min. 3 roky skúseností v riadení gastro prevádzky
- schopnosť prevziať zodpovednosť, samostatnosť
- flexibilita
- odolnosť voči stresu
- analytické a komunikačné schopnosti
- prozákaznícke myslenie

Služby spoločného stravovania
Vending (kávomaty, automaty)
Catering

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4025274  Dátum zverejnenia: 27.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 350 EUR/mesiac