Facility Manager

APROXIMA, s.r.o.

Miesto práce
Skalica
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
po zaškolení 1.340,00 EUR + ďalšie príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového ambiciózneho, zodpovedného a proaktívneho kolegu, na starosti budeš mať:
- zodpovednosť za správu budov, prevádzok a technologických zariadení
- zabezpečovať záručné a pozáručné oprávy technológií
- zodpovednosť za zverené projekty a riadenie prideleného tímu, komunikácia s dodávateľmi
- zabezpečovať opravy a údržby priestorov, v prípade rekonštrukcie a stavebných úprav aktívne riadi, kontroluje a hodnotí výkon prác, vykonáva stavebný dozor
- zodpovednosť za vozový park: objednávanie vozidiel na opravy a pravidelné kontroly STK, EK
- spolupracuješ pri nákupe nových motorových vozidiel
- vedenie agendy BOZP / PO: organizácia školení v spolupráci s externým dodávateľom, vedenie agendy odpadového hospodárstva

- zázemie stabilnej spoločnosti
- možnosť podieľať sa na rozvoji a smerovaní spoločnosti
- mobilný telefón
- notebook
- firemný automobil
- 13ty plat
- zvýhodnená zamestnanecká strava
- darček pri životnom jubileu
- darček pri narodení dieťaťa
- teambuilding
- mimoriadne odmeny za výnimočný výkon, prínos pre firmu

Sme stabilná spoločnosť, ktorá si váži prácu každého zamestnanca, poskytujeme férový prístup a atraktívne zamestnanecké benefity. Ak máš chuť pracovať, radi Ta privítame v našom tíme. Ak chceš byť súčasťou nášho kolektívu, využi túto príležitosť a kontaktuj nás, prípadne sa informuj osobnou návštevou.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení životopisov budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Vopred sa ospravedlňujeme uchádzačom, ktorých neoslovíme, ich materiály budú v súlade so zákonom na ochranu osobných údajov skartované. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

- samostatnosť, pracovitosť
- zodpovedný prístup k práci
- flexibilný pracovný čas

Služby spoločného stravovania
Vending (kávomaty, automaty)
Catering

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3646383  Dátum zverejnenia: 16.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: po zaškolení 1.340,00 EUR + ďalšie príplatky