Obchodný zástupca DNA4FIT

APROCON s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 5 000 EUR/mesiacodmeny a bonusy podľa výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- prezentácia unikátneho produktového radu genetických analýz zameraných na zdravý životný štýl,
- príprava plánu,
- pravidelný reporting,
- obchodný model je postavený na jasnej províznej štruktúre, bez vstupných poplatkov. Môže to byť pre vás pridanou hodnotou pri cross-selling produktov a služieb ktoré zastrešujete,
- pôsobnosť celé Slovensko s možnosťou pôsobenia aj v ČR,

- motivujúci provízny systém (obchodný model je postavený na jasnej províznej štruktúre, bez vstupných poplatkov),
- zaujímavá a individuálna práca v kancelárii aj v teréne,
- priestor pre realizáciu vlastnej kariéry,
- moderné pracovné prostredie a technické zázemie,
- ďalšie benefity podľa dosiahnutých výkonov.

Váš životopis posielajte v slovenskom jazyku spolu s fotografiou a motivačným listom, v ktorom uvediete, prečo ste vhodný/á kandidát/ka na danú pozíciu a ako presne spĺňate naše požiadavky, osobnostné predpoklady a zručnosti.
Odpovieme len vybraným uchádzačom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotníctvo a poisťovníctvo (výhodou)

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Český jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme obchodníkov, ktorí chcú dodatočný príjem k hlavnej obchodnej činnosti alebo hlavný príjem.
Ak máte vybudovanú sieť kontaktov, či už B2C alebo B2B, pridajte sa k nám. Hľadáme obchodníkov, ktorým cross-selling nerobí problém a popri svojej bežnej obchodnej činnosti vedia ponúknuť aj produkt, vďaka ktorému budú mať klientov zdravých a fit.
- Skúsenosť na obchodnej pozícii min. 1 rok je podmienkou,
- veľkou výhodou vzdelanie v oblasti zdravotníctva alebo poisťovníctva,
- vynikajúce komunikačné a organizačné schopnosti,
- prezentačné schopnosti,
- samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť,
- pripravenosť pracovať s vysokým pracovným nasadením,
- aktívny a pozitívny prístup,
- ochota cestovať,
- vysoké pracovné nasadenie a tempo.

Značka DNA4FIT patrí do skupiny spoločností pôsobiacej na slovenskom trhu od roku 2002. Aktuálne sa zameriavame na:
1. poradenstvo v osobnej zdravotnej starostlivosti, genetické analýzy, konzultácie, produktové poradenstvo zamerané na prevenciu, zdravie a zdravý životný štýl pod značkou DNA4FIT od roku 2019.
2. optimalizácia a správa poistných a finančných produktov právnických a fyzických osôb pod značkou SPRAVCAPOISTENIA od roku 2006.
3. projektový manažment a riadenie projektov kofinancovaných EU od roku 2002.
4. realitné a investičné služby pod značkou SLOVAKINVEST od roku 2019.
ID: 4173807  Dátum zverejnenia: 2.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac