Pracovník na montáž závlahových systémov

APRO Záhradné centrum spol.s r.o.

APRO Záhradné centrum s.r.o., Generála Milana Rastislava Štefánika, Malacky
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 EUR/mesiacĎaľšie benefity, odmeny k základnej mzde

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmeme za výhodných platových podmienok pracovníka na montáž závlahových systémov
Práca v zabehnutom tíme, variabilita práce, práca v teréne

Výkonnostné odmeny
možnosť nadčasov(vyplácané týždenne)
iné benefity

Spoločnosť APRO Záhradné centrum si vyhradzuje právo kontaktovať výlučne uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

záhradníctvo, stavebníctvo

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Technická zručnosť, odbornosť, samostatnosť pri riešení úloh, príjemné vystupovanie.

Maloobchod a veľkoobchod záhradkárskych potrieb.
Predaj okrasných a ovocných drevín.
Realizácie okrasných záhrad a závlah na kľúč.
Predaj krbových vložiek, kachlí a komplexného príslušenstva

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

ID: 4287127  Dátum zverejnenia: 27.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac