1 000 - 2 000 EUR

Profesionálny obchodník

Apportal

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného obchodného zástupcu pre internetový portál - Apportal

Ste obchodník telom aj dušou a máte chuť byť stále aktívny v obchode?
Chcete byť zodpovedný za predaj jedinečnej služby na Slovensku a viesť svoj vlastný tím obchodníkov?
V tomto prípade hľadáme práve vás.

Hľadáme ľudí v regiónoch: Bratislava, Banská Bystrica, Košice, Nitra, Prešov, Trenčín, Trnava, Žilina.
Termín nástupu: assap

Čo bude vašou pracovnou náplňou?

• Najdôležitejša náplň je akvizícia / získavanie nových klientov
• Vedie tím predajcov, zodpovedý za ich rozvoj
• Plnenie a zodpovednosť za plnenie obchodného plánu
• Uzatváranie zmlúv, vytváranie ponúk, udržiavanie kontaktov s klientmi
• Návšteva obchodných partnerov, vedenie rokovaní
• Predaj produktov a služieb webového portálu a mobilnej aplikácie Apportal
• Aktívna e-mailová, telefonická a osobná komunikácia

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1 000€ Fix + provízne ohodnotenie za každý uzatvorený obchod

• Jedinečný produkt
• Práca v atraktívnom segmente
• Platové ohodnotenie podľa šikovnosti uchádzača (nelimitované)
• Vedenie vlastného tímu predajcov

Informácie o výberovom konaní

Ako reagovať na túto ponuku?

• Zasladním životopisu na náš email: [email protected]
(následne kontaktujeme vybraných uchádzačov)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod a predaj

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

3

• Minimálne 3 ročné skúsenosť s predajom
• Skúsenosti s vedením tímu predajcov
• Sebadôvera, komunikatívnosť
• Pozitívne naladenie a optimizmus
• Proaktívnosť a zodpovenosť
• Odhodlanie a vytrvalosť
• Cit pre obchod (ťah na bránku)

O nás:

Hľadáte remeselníkov, služby, špecializované obchody, reštaurácie, zaujímavé podniky alebo podujatia vo vašom meste?
Nemusíte viac zdĺhavo prezerať všetky zoznamy, ani dokola vyhľadávať cez počítač. So slovenskou aplikáciou appportal to budete mať všetko na jednom mieste – vo vašom smartfóne.

Adresa spoločnosti

LATZ TRADE, s.r.o.
Tyršovo nábrežie 1681/100
040 01 Košice

Kontakt

ID: 3739195   Dátum zverejnenia: 14.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1 000€ Fix + provízne ohodnotenie za každý uzatvorený obchod