Obchodný zástupca s praxou

LATZ TRADE, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Ihneď
1 000 - 2 000 EUR/mesiac1 000€ Fix + provízne ohodnotenie za každý uzatvorený obchod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného obchodného zástupcu pre internetový portál - Apportal

Ste obchodník telom aj dušou a máte chuť byť stále aktívny v obchode?
Chcete byť zodpovedný za predaj jedinečnej služby na Slovensku a viesť svoj vlastný tím obchodníkov?
V tomto prípade hľadáme práve vás.

Hľadáme ľudí v regiónoch: Bratislava, Banská Bystrica, Košice, Nitra, Prešov, Trenčín, Trnava, Žilina.
Termín nástupu: assap

Čo bude vašou pracovnou náplňou?

• Najdôležitejša náplň je akvizícia / získavanie nových klientov
• Vedie tím predajcov, zodpovedý za ich rozvoj
• Plnenie a zodpovednosť za plnenie obchodného plánu
• Uzatváranie zmlúv, vytváranie ponúk, udržiavanie kontaktov s klientmi
• Návšteva obchodných partnerov, vedenie rokovaní
• Predaj produktov a služieb webového portálu a mobilnej aplikácie Apportal
• Aktívna e-mailová, telefonická a osobná komunikácia

• Jedinečný produkt
• Práca v atraktívnom segmente
• Platové ohodnotenie podľa šikovnosti uchádzača (nelimitované)
• Vedenie vlastného tímu predajcov

Informácie o výberovom konaní

Ako reagovať na túto ponuku?

• Zasladním životopisu na náš email: [email protected]
(následne kontaktujeme vybraných uchádzačov)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod a predaj

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

3

• Minimálne 3 ročné skúsenosť s predajom
• Skúsenosti s vedením tímu predajcov
• Sebadôvera, komunikatívnosť
• Pozitívne naladenie a optimizmus
• Proaktívnosť a zodpovenosť
• Odhodlanie a vytrvalosť
• Cit pre obchod (ťah na bránku)

O nás:
Výrobná spoločnosť, zaoberajúca sa výrobou papierových slamiek rôznych typov a veľkostí. Väčšina produkcie ide na export
ID: 3722447  Dátum zverejnenia: 22.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 2 000 EUR/mesiac1 000€ Fix + provízne ohodnotenie za každý uzatvorený obchod