Hľadáme šikovného obchodného manažéra

Applipower, s.r.o.

Miesto práce
Bytčická 2, okres Žilina
Termín nástupu
16.04.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
900-2500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo bude tvojou pracovnou náplňou? Kedy si pre nás ten pravý budúci kolega? Ak dokážeš toto:
- Aktívne predávať produkty a služby našej spoločnosti
- Aktívne vyhľadať a priniesť nové obchodné príležitostí a zákazníkov
- Vieš sa obchodných rokovaní nielen zúčastniť, ale ich aktívne viesť a zaujať
- Ak sa vieš naozaj dobre postarať o pridelených zákazníkov a majú z teba pocit, že si pre nich ten pravý obchodný partner, ktorý im dokáže pomôcť
- Zvládaš aj iné administratívne práce spojené s chodom úseku obchodu
- Dokážeš dobre reportovať plánovanú a aj vykonanú činnosti

Čo ti ponúkame my:
- Prácu v stabilnej spoločnosti
- Možnosť spoznať zaujímavých ľudí
- Služobný automobil, mobilný telefón a notebook je samozrejmosť
- Naozaj motivačná zložka na základe dosiahnutých výsledkov
- Pružný pracovný čas

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technickom alebo obchodnom

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Čo ešte od teba považujeme za samozrejmosť:
- Skúsenosť s predajom produktov a služieb je tvojou veľkou výhodou
- Reprezentatívne vystupovanie a profesionálnosť
- Prezentačné a komunikačné zručnosti.
- Samostatnosť, zodpovednosť, dôslednosť a spoľahlivosť
- Schopnosť zorganizovať si prácu a dotiahnuť veci dokonca
- Ochota cestovať po celej SR

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Bytčická 2
01001 Žilina
ID: 3331269   Dátum zverejnenia: 13.3.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   900-2500